Zeljko Obradovic’ten Ozan Bulkaz’a Destek

0
0

Fenerbahçe Beko koçu Zeljko Obradovic dün oynanan Adatıp Sakarya BŞB Basketbol maçı öncesi ve sonrası koç Ozan Bulkaz‘a destek verdi.

Adatıp Sakarya’yı çok zor bir dönemde alan, süreç ilerledikçe daha zor şartlar altında çalışmak zorunda kalan Ozan Bulkaz, tüm sıkıntılara rağmen sezon sonuna kadar takımını bırakmamıştı.

Maç öncesi Bulkaz’la konuştuğunu belirten Obradovic, ”Sakarya’nın bu durumda olmasından dolayı duyduğum üzüntüyü koça söyledim. Çünkü kendisi çok ciddi bir insan ve her zaman çok ciddi çalışıyor.” dedi.

Obradovic’in beğendiği yerli koçlar arasında yer alan Bulkaz, özellikle Uşak döneminde Fenerbahçe’yle keyifli maçların altına imza atmıştı.

Sakarya’nın vedasının ardından Bulkaz’ın yeni sezon için bazı takımlarla masaya oturması bekleniyor. Önümüzdeki haftalarda somut adımların atılacağı ve tecrübeli koçun görüşmeleri sonuçlandırabileceği belirtildi.

Genç ve yerli oyuncuların gelişimine önem veren Bulkaz, yapacağı yabancı tercihleriyle iyi bir kadro harmanlayıp, tıpkı Uşak’ta olduğu gibi yeni bir hikayenin altına imza atmak için şimdiden kolları sıvamış durumda.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi giriniz