Zeljko Obradovic ve Tarık Biberovic’ten Açıklamalar

0
0

Turkish Airlines Euroleague‘in 9. haftasında yarın deplasmanda Barcelona‘ya konuk olacak Fenerbahçe Beko‘da Zeljko Obradovic ve Tarık Biberovic açıklamalarda bulundu.

Zeljko Obradovic, Barcelona karşısında oldukça sert bir maç oynamaları gerektiğini vurgularken, Tarık Biberovic ise maç boyunca güçlü kalmaları ve takım olarak hareket etmeleri gerektiğinin altını çizdi.

Obradovic, “Önümüzde zorlu bir maç daha var. Şu ana kadar harika basketbol oynayan bir ekiple karşılaşacağız. Onların da sakatlık sorunları nedeniyle bazı oyuncularını kullanamadıklarını biliyoruz ancak bu süreçte çok iyi oynamanın bir yolunu buldular. Bizim için mutlaka çok sert bir karşılaşma olacak.” dedi.

Biberovic, “Barcelona güçlü bir takım. Şu anda Euroleague’de ilk sırayı aynı galibiyet sayısına sahip beş takımla paylaşıyorlar. Gerçekten sert bir takım ve aynı zamanda kendi evlerinde iyi bir basketbol oynuyorlar. Elimizden gelen en iyi oyunu oynayacağız. Parkeye enerji koymamız ve sert kalmamız gerektiğini biliyoruz. Önemli olan mücadeleye güçlü başlamak ve maç boyunca da bunu korumak olacak. Karşılaşma içerisinde birlikte kalmalı ve takım olarak hareket etmeliyiz, aynı zamanda da geçmiş maçlara göre daha yüksek enerjiyi sahaya koyabilmeliyiz.” diye konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi giriniz