Zeljko Obradovic: İçinde Bulunduğumuz Süreç…

0
0

Turkish Airlines Euroleague‘in 5. haftasında deplasmanda Maccabi Fox Tel Aviv‘e konuk olacak Fenerbahçe Beko‘da koç Zeljko Obradovic ve Ahmet Düverioğlu açıklamalarda bulundu.

30 Ekim Çarşamba günü TSİ 22:05’te Menora Mivtachim Arena’da oynanacak mücadele beIN Sports Haber tarafından canlı yayınlanacak.

Obradovic açıklamasında, ”Tel Aviv’de Maccabi’ye karşı oynamak hiçbir zaman kolay değil. Çok iyi bir atmosfere ve aynı zamanda iyi de bir takıma sahipler. Takım olarak içinde bulunduğumuz süreç düşünüldüğünde, reaksiyon göstermeye ve birlikte hareket etmeye hiçbir zaman olmadığı kadar ihtiyacımız var.” dedi.

Düverioğlu ise açıklamasında, ”İstediğimiz sonuçları alamadığımız ve istediğimiz oyunu ortaya koyamadığımız iki maçın ardından, Euroleague’de çift maç haftasına başlıyoruz. Rakibimiz iyi bir ekip. Özellikle iç sahada, taraftarlarının da desteğiyle iyi bir oyun ortaya koyuyorlar. Her pozisyonda yetenekli isimlere sahipler. Tel Aviv’de kazanmak her zaman zor olmuştur. Ancak bizim takım olarak reaksiyon göstermeye ve daha iyi oynamaya ihtiyacımız var. Takım olarak gücümüze inanıyor ve çok daha fazlasını yapacağımızı biliyoruz. Oyun planımıza sadık kalarak, kırk dakika boyunca galibiyet için mücadele edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi giriniz