Zeljko Obradovic: Hiçbir Zaman Tatmin Olmayacağım

0
0

Turkish Airlines Euroleague‘in 5. haftasında evinde Bayern Münih‘i 88-84’lük skorla geçerek 4. galibiyetini alan Fenerbahçe‘de koç Zeljko Obradovic açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe’nin başarılı koçu Obradovic, maçtan sonra önemli açıklamalarda bulundu ve taraftara da mesaj verdi.

Takımında çok fazla kaliteli oyuncu olduğunu ve bunu maçta gösterdiklerini vurgulayan Obradovic, “Takımımın oyunundan çok memnunum. Onları tebrik ediyorum. Önemli şeylerden biri, kenardan gelen oyuncuların katkısı. Green’in çok fazla süre almaması normal çünkü takıma yeni katıldı ve henüz bizimle 2 antrenman yaptı. Her zaman, sahaya giren herkesin maksimumuyla oynaması gerektiğini vurgularım. Normalde tek bir oyuncudan bahsetmekten hoşlanmam ama bu akşam Sinan, oynadığı bölümde takıma çok katkıda bulundu. Bizim buna ihtiyacımız var.” ifadelerini kullandı.

Obradovic, ”Bu bir Euroleague maçı. Eğer bunun kolay olacağını düşünen varsa yanılıyor. Mükemmel bir rakibi yendik. Açıkçası bugün iyi olmadığımızı düşünen varsa bu onun fikridir. Her zaman daha iyi olabilir ama ben hiçbir zaman tatmin olmayacağım.” dedi.

Önlerinde çok uzun bir sezon olduğunu ve oyuncuların ne kadar süre alırlarsa alsınlar ellerinden gelenin en iyisini yapması gerektiğini hatırlatan tecrübeli koç şunları söyledi:

“Taraftarlarımızla gurur duyuyorum. Çok güzel bir taraftarımız var ve bütün rakiplerimizin burada oynamaktan zevk aldığını düşünüyorum. Taraftarlarımıza teşekkür ediyorum ama onlara ilk saniyeden itibaren ihtiyacımız var. Maç için burada olmaları, izlemeleri güzel ama son 5 dakikadaki desteğe maçın başından itibaren ihtiyacımız var. Pazar günü Anadolu Efes karşısında da aynı desteği bekliyoruz. Bu bizim için önemli.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi giriniz