Zeljko Obradovic: Final Four Öncesi Olanlar Canımızı Çok Acıttı

0
0

Turkish Airlines Euroleague 2019 Final Four’da sezonu dördüncü olarak tamamlayan Fenerbahçe Beko‘da koç Zeljko Obradovic açıklamalarda bulundu.

Obradovic, Real Madrid karşılaşmasının ardından Fenerbahçe Televizyonu’na açıklamalarda bulundu.

Savaşıp güzel şeyler yapmak için buraya geldiklerini ifade eden Obradovic, mutlu olmadıklarını ancak Türkiye Ligi’ne konsantre olmaları gerektiğini vurguladı

Obradovic, “Savaşıp güzel şeyler yapmak için buraya çok büyük istekle geldik. Ama Final Four öncesi olanlar canımızı çok acıttı. O uğursuz şansızlık burada da devam etti. Dün oyuncularla Anadolu Efes maçıyla ilgili toplantı yaptık ve herkes kendisini ifade etti. Anadolu Efes’e karşı neden bu kadar kötü oynadığımızı herkes açıkça konuştu ve çok olumlu geçti. Bugün yine farklı bir tabloyla karşılaştık. İlk yarıdan sonra Vesely’nin dizinde ciddi ağrılar olduğunu öğrendik. Maçın sonunda da Erick sakatlandı. Biz de burada olanlardan ötürü mutlu değiliz. Özellikle de bütün sezon boyunca çok iyi oynayarak bu şekilde buraya gelince herkesin konsantrasyonu bozuldu.” dedi.

Taraftarlara da ayrı bir parantez açan Obradovic, şu ifadeleri kullandı:

“Binlerce taraftarımız buraya bize güvenerek desteklemek için geldi. Takım adına hepsine çok teşekkür ediyorum.”

Başkan Ali Koç ve Başkan Vekili Semih Özsoy’a da destekleri için teşekkürlerini ileten Obradovic, “Başkanımız Ali Koç ve Başkan Vekilimiz Semih Özsoy’a çok teşekkür ediyorum. Her zaman yanımızda oldular. Özellikle zor anımızda hep buradaydılar. Şimdi çipimizi değiştirerek Türkiye Ligi’ne konsantre olmamız gerekiyor. Çünkü play-off başlayacak. Oyuncuların durumu nasıl olacak bilmiyorum ama yüzde yüz değil çok daha fazlasını vermemiz lazım. Herkesin bunu anlaması gerekiyor. Bu takım her zaman olduğu gibi savaşacak.” diyerek sözlerini noktaladı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi giriniz