Zeljko Obradovic: Hakemler Konusunda Görüşeceğiz

0
0

Turkish Airlines Euroleague‘in 20. haftasında temsilcimiz Fenerbahçe Beko‘nun evinde Barcelona‘ya 80-74 mağlup olduğu maç sonrası koç Zeljko Obradovic açıklamalarda bulundu.

Efsane koç, oyuncularının mücadelesinden dolayı gurur duyduğunu söyledi.

Obradovic, ”40 dakika boyunca mücadele eden oyuncularımla gurur duyuyorum. Euroleague’deki en iyi takımlardan birine karşı oynadık. Hem bireysel hem de takım olarak çok kaliteliler. Maçın başında biraz tembel başladık ama geri gelip sonuna kadar savaştık. Olumsuz nokta top kayıplarıydı ve birçok açık atışı kaçırdık. Bu da maçı kaybetmemizin en büyük sebebi. Açıkçası başka sebepler olduğunu da düşünüyorum ama bu konu hakkında konuşmaya hakkım yok.” dedi.

Euroleague’le hakemler hakkında görüşeceklerini söyleyen Obradovic, ”Bu konuyu video hazırlayıp Euroleague’le görüşeceğiz. Tek doğru yol bu. Organizasyondaki herkese saygı duyuyoruz ama aynı saygıyı bize karşı yapılmasını istiyoruz. Bunun da doğru olduğunu düşünüyorum.” ifadelerini kullandı.

Tecrübeli koç, taraftarlara ayrı parantez açarken, ”Muhteşem atmosfer için taraftarlara yürekten teşekkür ediyorum. Bizim için ne kadar zor anlar yaşandıysa onlar için de aynı şekilde zor anlar yaşandığını biliyorum. Bir ay öncesine göre çok daha iyi bir görüntümüz var. İnanmaya devam etmek için çok sebep var.” diye konuştu.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi giriniz