Zeljko Obradovic: Bu Şekilde Devam Edersek Gerçekten…

0
0

Turkish Airlines Euroleague‘in 4. haftasında temsilcimiz Fenerbahçe Beko deplasmanda Olimpia Milano‘ya 87-74 mağlup olurken koç Zeljko Obradovic açıklamalarda bulundu.

Kötü oynadıklarını ifade eden Koç Obradovic, reaksiyon gösterip iyi basketbol ortaya koymaları gerektiğini belirtti ve sorulması gereken çok fazla şey olduğunu söyledi.

Obradovic açıklamasında, “Nerede oynadığımız önemli değil. Biz bir takımız. Reaksiyon gösterip iyi basketbol oynamamız gerekiyor. Herkes bizim nasıl bir takım olduğumuzu biliyor. Bugün çok kötü oynadık. Neden olduğunu anlamaya çalışıyorum ama maçın başından sonuna kadar hazırlandığımız gibi oynamadık. Bunun nedenini anlamadım. Sezona çok zor maçlarla başladığımız konuşuldu ama maçtan önce oyunculara dinlenme fırsatı verdim. Çok iyi ve çok sıkı çalışıyoruz. Maç içerisinde neden böyle bir tablo yaşıyoruz? Yeterince mücadele ettik mi? Hazırlandığımız gibi oynadık mı? Son çeyrekte yalnızca 1 faul yaptık. Bunu kimse sorguladı mı? Çok fazla soru var. Bu benim takımım. Kimseye bir şey söylemek istemiyorum ama yolumuz böyle olmamalı. Bu şekilde devam edersek de gerçekten çok zor olacak.” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi giriniz