Zeljko Obradovic: Böyle Zor Bir Zamanda Bu Ortaklık İçin Çok Mutluyuz

0
0

Fenerbahçe ve Beko arasındaki isim ortaklığı bugün resmiyete kavuşurken koç Zeljko Obradovic konuyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Obradovic, “Böyle zor bir zamanda Beko gibi küresel bir markayla isim ortaklığı yaptığımız için tabii ki çok mutluyuz. Herkes Fenerbahçe’nin ne kadar önemli ve tarihi bir marka olduğunu bilir. Sezonun başlangıcından itibaren herkes bundan konuşmuştu. Herkes Final Four’u konuşuyor. Biliyorsunuz bu bizim özelliğimiz. Basketbolda bu bir miras ve bizim yarışımız devam ediyor. Oyuncularım adına bir kere daha isim ortağımız oldukları için Beko’ya teşekkür ederim. Ümit ediyoruz ki, her iki taraf için de hem Beko gibi bir firma için hem Fenerbahçe hem de çocuklar için çok başarılı olacak bir ortaklık bu.” dedi.

Efsane koç, sezona da çok iyi başladıklarını ifade ederken, “Bu sezona iyi bir başlangıç yaptık. Herkes artık yeterli tecrübeye sahip burada. İyi bitirmenin ne kadar önemli olduğunun da farkında. sadece sezonun başındayız ve daha üçte birini oynadık. Avrupa’da da daha çok maçımız var. Aynı şekilde Türkiye ligimiz de var. Bence nasıl bitirdiğimiz nasıl başladığımızdan daha önemli. O yüzden biliyoruz ki iki tane maçımız var bu hafta. Çok önemli maçlar. Bunlara odaklanmamız ve önümüzdeki maçlara odaklanıp aynı vizyonla, aynı konsantrasyonla devam etmemiz lazım ki bir başarılı sezon daha yaşayalım.” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi giriniz