Zeljko Obradovic: Artık Bizim İçin Her Maç Önemli

0
0

Turkish Airlines Euroleague‘in 23. haftasında deplasmanda Zenit Saint Petersburg‘a konuk olacak Fenerbahçe Beko‘da koç Zeljko Obradovic ve Malcolm Thomas açıklamalarda bulundu.

40 dakika boyunca konsantre olmaları gerektiğini vurgulayan Zeljko Obradovic, “Bu maç bizim için çok önemli olacak. Artık sezon sonuna kadar kalan tüm maçlar çok önemli, bunun bilincindeyiz. Zenit’e karşı ilk yarıda bir karşılaşmaya çıkmıştık. İstanbul’da çok iyi bir mücadele sergilemişlerdi. Zenit, nasıl oynaması gerektiğini bilen bir ekip. Bu mücadeleyi kazanabilmek için 40 dakika boyunca konsantre olmamız gerekiyor.” dedi.

Takım olarak mücadele etmeyi heyecanla beklediklerini ifade eden Malcolm Thomas ise, “İyi bir maç olacak. Zenit’e karşı bu sezon oynamadım ama onları takım video toplantılarımızda birçok kez izledim. İyi ve tecrübeli oyunculara sahipler. Çok sert bir mücadele olacak ama takımımın bu maça hazır olduğunu düşünüyorum. Takım olarak bu mücadeleyi heyecanla bekliyoruz.” şeklinde konuştu.

5 Şubat Çarşamba günü TSİ 20:00’de Yubileyny Sports Palace’ın ev sahipliği mücadele beIN Sports Haber tarafından canlı yayınlanacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi giriniz