Zeljko Obradovic: Anadolu Efes Maçları Bizim İçin Her Zaman Özeldir

0
0

Turkish Airlines Euroleague‘in 24. haftasında evinde Anadolu Efes‘i konuk edecek Fenerbahçe Beko‘da koç Zeljko Obradovic ve Nikola Kalinic açıklamalarda bulundu.

Başarılı koç, Anadolu Efes maçlarının kendileri açısından her zaman özel olduğunu söylerken, Nikola Kalinic ise rakiplerine büyük saygı duyduklarını belirtti.

Obradovic açıklamasında, ”Sanırım bir kez daha tekrarlamakta fayda olacak. Anadolu Efes maçları bizim için her zaman özeldir. Onlara karşı her zaman büyük bir saygıyla parkeye çıkıyoruz. Bu kez Euroleague’de karşılaşıyoruz, bu da iki takımın daha fazla yabancıyla parkede olabilmesi anlamına geliyor. İki takımın da çok kaliteli oyuncuları var. Taraftarımız için çok ilgi çekici bir maç olacak. Onlardan her daim olduğu gibi harika bir destek alacağımızı düşünüyorum. Elbette Anadolu Efes’e de saygı göstereceklerine eminim.” dedi.

Nikola Kalinic ise açıklamasında şunları söyledi:

”Anadolu Efes’e karşı yeni bir maç. Rakibimizi hem geride bıraktığımız sezondan hem de bu sezondan dolayı yakından tanıyoruz. Anadolu Efes bizim önemli bir rakibimiz ve onlara büyük saygı duyuyoruz. İyi bir maç ve harika bir mücadele olmasını umuyorum. En iyi olan kazanacaktır. Playoff biletini aldık ancak saha avantajına ulaşmayı ve oyunumuzun üstüne koyarak devam etmeyi amaçlıyoruz.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi giriniz