Ufuk Sarıca: Yeni Bir Başlangıç Yeni Bir Temel Attık

0
0

ING Basketbol Süper Ligi‘nde 5. haftanın ardından yenilgisiz tek takım olan Pınar Karşıyaka‘da koç Ufuk Sarıca yarışmacı bir takım kurduklarını belirtti.

Ufuk Sarıca yaptığı yazılı açıklamada, sezona müthiş bir başlangıç yaptıklarını, bundan dolayı son derece mutlu olduğunu ifade etti.

Karşıyaka ailesinin içinde olmaktan dolayı gurur duyduğunu dile getiren Sarıca, “Her geçen gün daha kalabalık olacağımıza, inananların daha fazla olacağına eminim. Semt bizim semtimiz. Burada her zaman Karşıyaka taraftarıyla dolu tribünler önünde çok daha güçlüyüz. Yarışmacı bir takım kurduk. Yeni bir başlangıç, yeni bir temel attık. Bu temelin sağlam olmasını istiyoruz. Tabii ki sürdürülebilir başarı en önemli şey. Bunun için sezonun geri kalanında elimizden gelenin en iyisini yapacağız.” dedi.

Pınar Holding’e, Kulüp Başkanı Turgay Büyükkarcı ve tüm destekçilere teşekkür eden Sarıca, “Karşıyaka’da basketbol her zaman üst seviyede olacaktır. Sonuna kadar, son topa kadar savaşacak bir takım olacaktır. Bunun örneğini daha önce görmüştük. Bunun sözünü ben tekrar vermek istiyorum.” değerlendirmesinde bulundu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi giriniz