Tyler Ennis O An Yaşadıklarını Anlattı

0
0

Talihsiz bir sakatlık yaşayan Fenerbahçe‘nin yıldızı Tyler Ennis o an hakkında hatırladıklarını anlattı.

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nde geçtiğimiz Pazar günü oynanan Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketbol – Fenerbahçe maçında sol bacak kaval kemiği kırılan sarı lacivertlilerin Kanadalı yıldızı Ennis, yaşadıklarını ameliyata girmeden önce takım arkadaşlarıyla paylaştı.

Hürriyet’te yer alan habere göre, karşılaşmanın ilk çeyreğinde Arel Üniversitesi Büyükçekmece’nin Birleşik Amerikalı oyuncusu Malcolm Armstead’a takılarak yere düşen 24 yaşındaki Ennis, ayağında çok şiddetli bir acı hissettiğini ancak kırıldığını kesinlikle anlamadığını belirtti.

Ennis, olay anına ilişkin sözlerinde, “O sırada bizim bench’te oturan takım arkadaşım Joffrey Lauvergne’i gördüm. İki eliyle kafasını tutmuş, bana doğru dehşet içinde bakıyordu. O an kötü bir şey olduğunu anladım. Daha sonra Gigi’yi gördüm ve o da ağzı açık, gözleri büyümüş halde bana bakıyordu. Sonrasını gerçekten hiç hatırlamıyorum.” ifadelerini kullandığı öğrenildi.

Karşılaşma, 98-69’luk skorla Fenerbahçe üstünlüğü ile tamamlandı. Mücadelenin ardından yapılmak zorunda olan basın toplantısına katılan Fenerbahçe Koçu Zeljko Obradovic ve tüm takım, toplantının hemen ardından otobüse binip doğruca arkadaşları Ennis’e gitti. Yıldız oyuncunun hastanede çok duygulandığı ifade edildi.

Fenerbahçe’nin büyük hedefler için kadrosuna kattığı NBA patentli Ennis, dün öğlen saatlerinde Ulus’taki LIV Hastanesi’nde ameliyata alındı. Başarılı oyuncunun iyileşmesinin uzun sürebileceği ve parkelere dönüşünün yaklaşık 3 ayı bulabileceği öğrenildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi giriniz