Spor Toto Basketbol Ligi 2016-2017 Fikstür

SPOR TOTO BASKETBOL LİGİ 2016-2017 FİKSTÜRÜ
1.HAFTA | 8-9-10 EKİM
Demir İnşaat Büyükçekmece
Trabzonspor Medical Park
Galatasaray Odeabank
BEST Balıkesir
Tofaş
Darüşşafaka Doğuş
Pınar Karşıyaka
Banvit
Yeşilgiresun Bld
Gaziantep Basketbol
İstanbul BBSK
Anadolu Efes
Muratbey Uşak Sportif
Fenerbahçe
Rönesans TED Kolejliler
Beşiktaş Sompo Japan
2.HAFTA | 15-16-17 EKİM
BEST Balıkesir
Demir İnşaat Büyükçekmece
Tofaş
Galatasaray Odeabank
Banvit
Darüşşafaka Doğuş
Gaziantep Basketbol
Pınar Karşıyaka
Trabzonspor Medical Park
Yeşilgiresun Bld
Fenerbahçe
İstanbul BBSK
Beşiktaş Sompo Japan
Muratbey Uşak Sportif
Anadolu Efes
Rönesans TED Kolejliler
3.HAFTA | 22-23-24 EKİM
Demir İnşaat Büyüçekmece
Tofaş
Galatasaray Odeabank
Banvit
Darüşşafaka Doğuş
Gaziantep Basketbol
Pınar Karşıyaka
Trabzonspor Medical Park
Yeşilgiresun Bld
Fenerbahçe
İstanbul BBSK
Beşiktaş Sompo Japan
Muratbey Uşak Sportif
Rönesans TED Kolejliler
BEST Balıkesir
Anadolu Efes
4.HAFTA | 29-30-31 EKİM
Banvit
Demir İnşaat Büyükçekmece
Gaziantep Basketbol
Galatasaray Odeabank
Trabzonspor Medical Park
Darüşşafaka Doğuş
Fenerbahçe
Pınar Karşıyaka
Beşiktaş Sompo Japan
Yeşilgiresun Bld
Rönesans TED Kolejliler
İstanbul BBSK
Anadolu Efes
Muratbey Uşak
Tofaş
BEST Balıkesir
5.HAFTA | 5-6-7 KASIM
Demir İnşaat Büyükçekmece
Gaziantep Basketbol
Galatasaray Odeabank
Trabzonspor Medical Park
Darüşşafaka Doğuş
Fenerbahçe
Pınar Karşıyaka
Beşiktaş Sompo Japan
Yeşilgiresun Bld
Rönesans TED Kolejliler
İstanbul BBSK
Muratbey Uşak Sportif
BEST Balıkesir
Banvit
Tofaş
Anadolu Efes
6.HAFTA | 12-13-14 KASIM
Anadolu Efes
Demir İnşaat Büyükçekmece
Fenerbahçe
Galatasaray Odeabank
Beşiktaş Sompo Japan
Darüşşafaka Doğuş
Rönesans TED Kolejliler
Pınar Karşıyaka
Muratbey Uşak Sportif
Yeşilgiresun Bld
Trabzonspor Medical Park
İstanbul BBSK
Gaziantep Basketbol
BEST Balıkesir
Banvit
Tofaş
7.HAFTA | 19-20-21 KASIM
Demir İnşaat Büyükçekmece
Fenerbahçe
Galatasaray Odeabank
Beşiktaş Sompo Japan
Darüşşafaka Doğuş
Rönesans TED Kolejliler
Pınar Karşıyaka
Muratbey Uşak Sportif
Yeşilgiresun Bld
İstanbul BBSK
BEST Balıkesir
Trabzonspor Medical Park
Tofaş
Gaziantep Basketbol
Banvit
Anadolu Efes
8.HAFTA | 26-27-28 KASIM
Beşiktaş Sompo Japan
Demir İnşaat Büyükçekmece
Rönesans TED Kolejliler
Galatasaray Odeabank
Muratbey Uşak Sportif
Darüşşafaka Doğuş
İstanbul BBSK
Pınar Karşıyaka
Anadolu Efes
Yeşilgiresun Bld
Fenerbahçe
BEST Balıkesir
Trabzonspor Medical Park
Tofaş
Gaziantep Basketbol
Banvit
9.HAFTA | 3-4-5 ARALIK
Demir İnşaat Büyükçekmece
Rönesans TED Kolejliler
Galatasaray Odeabank
Muratbey Uşak Sportif
Darüşşafaka Doğuş
İstanbul BBSK
Pınar Karşıyaka
Yeşilgiresun Bld
BEST Balıkesir
Beşiktaş Sompo Japan
Tofaş
Fenerbahçe
Banvit
Trabzonspor Medical Park
Gaziantep Basketbol
Anadolu Efes
10.HAFTA | 10-11-12 ARALIK
Muratbey Uşak Sportif
Demir İnşaat Büyükçekmece
İstanbul BBSK
Galatasaray Odeabank
Yeşilgiresun Bld
Darüşşafaka Doğuş
Anadolu Efes
Pınar Karşıyaka
Rönesans TED Kolejliler
BEST Balıkesir
Beşiktaş Sompo Japan
Tofaş
Fenerbahçe
Banvit
Trabzonspor Medical Park
Gaziantep Basketbol
11.HAFTA | 17-18-19 ARALIK
Demir İnşaat Büyükçekmece
İstanbul BBSK
Galatasaray Odeabank
Yeşilgiresun Bld
Darüşşafaka Doğuş
Pınar Karşıyaka
BEST Balıkesir
Muratbey Uşak Sportif
Tofaş
Rönesans TED Kolejliler
Banvit
Beşiktaş Sompo Japan
Gaziantep Basketbol
Fenerbahçe
Trabzonspor Medical Park
Anadolu Efes
12.HAFTA | 24-25-26 ARALIK
Yeşilgiresun Bld
Demir İnşaat Büyükçekmece
Pınar Karşıyaka
Galatasaray Odeabank
Anadolu Efes
Darüşşafaka Doğuş
İstanbul BBSK
BEST Balıkesir
Muratbey Uşak Sportif
Tofaş
Rönesans TED Kolejliler
Banvit
Beşiktaş Sompo Japan
Gaziantep Basketbol
Fenerbahçe
Trabzonspor Medical Park
13.HAFTA | 31 ARALIK / 1-2 OCAK
Demir İnşaat Büyükçekmece
Pınar Karşıyaka
Galatasaray Odeabank
Darüşşafaka Doğuş
BEST Balıkesir
Yeşilgiresun Bld
Tofaş
İstanbul BBSK
Banvit
Muratbey Uşak Sportif
Gaziantep Basketbol
Rönesans TED Kolejliler
Trabzonspor Medical Park
Beşiktaş Sompo Japan
Fenerbahçe
Anadolu Efes
14.HAFTA | 7-8-9 OCAK
Darüşşafaka Doğuş
Demir İnşaat Büyükçekmece
Anadolu Efes
Galatasaray Odeabank
Pınar Karşıyaka
BEST Balıkesir
Yeşilgiresun Bld
Tofaş
İstanbul BBSK
Banvit
Muratbey Uşak Sportif
Gaziantep Basketbol
Rönesans TED Kolejliler
Trabzonspor Medical Park
Beşiktaş Sompo Japan
Fenerbahçe
15.HAFTA | 21-22-23 OCAK
Demir İnşaat Büyükçekmece
Galatasaray Odeabank
BEST Balıkesir
Darüşşafaka Doğuş
Tofaş
Pınar Karşıyaka
Banvit
Yeşilgiresun Bld
Gaziantep Basketbol
İstanbul BBSK
Trabzonspor Medical Park
Muratbey Uşak Sportif
Fenerbahçe
Rönesans TED Kolejliler
Beşiktaş Sompo Japan
Anadolu Efes

 

2.DEVRE
16.HAFTA
28.01.2017 00:00
TRABZON
Hayri Gür Spor Salonu
TRABZONSPOR MEDICAL PARK
DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE
28.01.2017 00:00
BALIKESİR
Balıkesir Yeni Spor Salonu
BEST BALIKESİR
GALATASARAY ODEABANK
28.01.2017 00:00
BURSA
Tofaş Spor Salonu
TOFAŞ
DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ
28.01.2017 00:00
BALIKESİR
Banvit Kara Ali Acar
BANVİT
PINAR KARŞIYAKA
28.01.2017 00:00
GAZİANTEP
Karataş Şahinbey
GAZİANTEP BASKETBOL
YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR
28.01.2017 00:00
İSTANBUL
Abdi İpekçi Spor Salonu
ANADOLU EFES
İSTANBUL BBSK
28.01.2017 00:00
İSTANBUL
Ülker Sports Arena
FENERBAHÇE
MURATBEY UŞAK
28.01.2017 00:00
İSTANBUL
Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN
TED ANKARA KOLEJLİLER

 

17.HAFTA
04.02.2017 00:00
İSTANBUL
Gazanfer Bilge
DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE
BEST BALIKESİR
04.02.2017 00:00
İSTANBUL
Abdi İpekçi Spor Salonu
GALATASARAY ODEABANK
TOFAŞ
04.02.2017 00:00
İSTANBUL
Volkswagen Arena
DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ
BANVİT
04.02.2017 00:00
İZMİR
M.Kemal Atatürk SS
PINAR KARŞIYAKA
GAZİANTEP BASKETBOL
04.02.2017 00:00
GİRESUN
19 Eylül S.S.
YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR
TRABZONSPOR MEDICAL PARK
04.02.2017 00:00
İSTANBUL
Cebeci Spor Salonu
İSTANBUL BBSK
FENERBAHÇE
04.02.2017 00:00
UŞAK
Uşak Universitesi
MURATBEY UŞAK
BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN
04.02.2017 00:00
ANKARA
Ankara Spor Salonu
TED ANKARA KOLEJLİLER
ANADOLU EFES

 

18.HAFTA
11.02.2017 00:00
BURSA
Tofaş Spor Salonu
TOFAŞ
DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE
11.02.2017 00:00
BALIKESİR
Banvit Kara Ali Acar
BANVİT
GALATASARAY ODEABANK
11.02.2017 00:00
GAZİANTEP
Karataş Şahinbey
GAZİANTEP BASKETBOL
DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ
11.02.2017 00:00
TRABZON
Hayri Gür Spor Salonu
TRABZONSPOR MEDICAL PARK
PINAR KARŞIYAKA
11.02.2017 00:00
İSTANBUL
Ülker Sports Arena
FENERBAHÇE
YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR
11.02.2017 00:00
İSTANBUL
Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN
İSTANBUL BBSK
11.02.2017 00:00
ANKARA
Ankara Spor Salonu
TED ANKARA KOLEJLİLER
MURATBEY UŞAK
11.02.2017 00:00
İSTANBUL
Abdi İpekçi Spor Salonu
ANADOLU EFES
BEST BALIKESİR
19.HAFTA
25.02.2017 00:00
İSTANBUL
Gazanfer Bilge
DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE
BANVİT
25.02.2017 00:00
İSTANBUL
Abdi İpekçi Spor Salonu
GALATASARAY ODEABANK
GAZİANTEP BASKETBOL
25.02.2017 00:00
İSTANBUL
Volkswagen Arena
DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ
TRABZONSPOR MEDICAL PARK
25.02.2017 00:00
İZMİR
M.Kemal Atatürk SS
PINAR KARŞIYAKA
FENERBAHÇE
25.02.2017 00:00
GİRESUN
19 Eylül S.S.
YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR
BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN
25.02.2017 00:00
İSTANBUL
Cebeci Spor Salonu
İSTANBUL BBSK
TED ANKARA KOLEJLİLER
25.02.2017 00:00
UŞAK
Uşak Universitesi
MURATBEY UŞAK
ANADOLU EFES
25.02.2017 00:00
BALIKESİR
Balıkesir Yeni Spor Salonu
BEST BALIKESİR
TOFAŞ
20.HAFTA
04.03.2017 00:00
GAZİANTEP
Karataş Şahinbey
GAZİANTEP BASKETBOL
DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE
04.03.2017 00:00
TRABZON
Hayri Gür Spor Salonu
TRABZONSPOR MEDICAL PARK
GALATASARAY ODEABANK
04.03.2017 00:00
İSTANBUL
Ülker Sports Arena
FENERBAHÇE
DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ
04.03.2017 00:00
İSTANBUL
Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN
PINAR KARŞIYAKA
04.03.2017 00:00
ANKARA
Ankara Spor Salonu
TED ANKARA KOLEJLİLER
YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR
04.03.2017 00:00
UŞAK
Uşak Universitesi
MURATBEY UŞAK
İSTANBUL BBSK
04.03.2017 00:00
BALIKESİR
Banvit Kara Ali Acar
BANVİT
BEST BALIKESİR
04.03.2017 00:00
İSTANBUL
Abdi İpekçi Spor Salonu
ANADOLU EFES
TOFAŞ
21.HAFTA
11.03.2017 00:00
İSTANBUL
Gazanfer Bilge
DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE
ANADOLU EFES
11.03.2017 00:00
İSTANBUL
Abdi İpekçi Spor Salonu
GALATASARAY ODEABANK
FENERBAHÇE
11.03.2017 00:00
İSTANBUL
Volkswagen Arena
DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ
BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN
11.03.2017 00:00
İZMİR
M.Kemal Atatürk SS
PINAR KARŞIYAKA
TED ANKARA KOLEJLİLER
11.03.2017 00:00
GİRESUN
19 Eylül S.S.
YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR
MURATBEY UŞAK
11.03.2017 00:00
İSTANBUL
Cebeci Spor Salonu
İSTANBUL BBSK
TRABZONSPOR MEDICAL PARK
11.03.2017 00:00
BALIKESİR
Balıkesir Yeni Spor Salonu
BEST BALIKESİR
GAZİANTEP BASKETBOL
11.03.2017 00:00
BURSA
Tofaş Spor Salonu
TOFAŞ
BANVİT
22.HAFTA
18.03.2017 00:00
İSTANBUL
Ülker Sports Arena
FENERBAHÇE
DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE
18.03.2017 00:00
İSTANBUL
Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN
GALATASARAY ODEABANK
18.03.2017 00:00
ANKARA
Ankara Spor Salonu
TED ANKARA KOLEJLİLER
DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ
18.03.2017 00:00
UŞAK
Uşak Universitesi
MURATBEY UŞAK
PINAR KARŞIYAKA
18.03.2017 00:00
İSTANBUL
Cebeci Spor Salonu
İSTANBUL BBSK
YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR
18.03.2017 00:00
TRABZON
Hayri Gür Spor Salonu
TRABZONSPOR MEDICAL PARK
BEST BALIKESİR
18.03.2017 00:00
GAZİANTEP
Karataş Şahinbey
GAZİANTEP BASKETBOL
TOFAŞ
18.03.2017 00:00
İSTANBUL
Abdi İpekçi Spor Salonu
ANADOLU EFES
BANVİT
23.HAFTA
25.03.2017 00:00
İSTANBUL
Gazanfer Bilge
DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE
BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN
25.03.2017 00:00
İSTANBUL
Abdi İpekçi Spor Salonu
GALATASARAY ODEABANK
TED ANKARA KOLEJLİLER
25.03.2017 00:00
İSTANBUL
Volkswagen Arena
DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ
MURATBEY UŞAK
25.03.2017 00:00
İZMİR
M.Kemal Atatürk SS
PINAR KARŞIYAKA
İSTANBUL BBSK
25.03.2017 00:00
GİRESUN
19 Eylül S.S.
YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR
ANADOLU EFES
25.03.2017 00:00
BALIKESİR
Balıkesir Yeni Spor Salonu
BEST BALIKESİR
FENERBAHÇE
25.03.2017 00:00
BURSA
Tofaş Spor Salonu
TOFAŞ
TRABZONSPOR MEDICAL PARK
25.03.2017 00:00
BALIKESİR
Banvit Kara Ali Acar
BANVİT
GAZİANTEP BASKETBOL
24.HAFTA
01.04.2017 00:00
ANKARA
Ankara Spor Salonu
TED ANKARA KOLEJLİLER
DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE
01.04.2017 00:00
UŞAK
Uşak Universitesi
MURATBEY UŞAK
GALATASARAY ODEABANK
01.04.2017 00:00
İSTANBUL
Cebeci Spor Salonu
İSTANBUL BBSK
DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ
01.04.2017 00:00
GİRESUN
19 Eylül S.S.
YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR
PINAR KARŞIYAKA
01.04.2017 00:00
İSTANBUL
Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN
BEST BALIKESİR
01.04.2017 00:00
İSTANBUL
Ülker Sports Arena
FENERBAHÇE
TOFAŞ
01.04.2017 00:00
TRABZON
Hayri Gür Spor Salonu
TRABZONSPOR MEDICAL PARK
BANVİT
01.04.2017 00:00
İSTANBUL
Abdi İpekçi Spor Salonu
ANADOLU EFES
GAZİANTEP BASKETBOL
25.HAFTA
08.04.2017 00:00
İSTANBUL
Gazanfer Bilge
DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE
MURATBEY UŞAK
08.04.2017 00:00
İSTANBUL
Abdi İpekçi Spor Salonu
GALATASARAY ODEABANK
İSTANBUL BBSK
08.04.2017 00:00
İSTANBUL
Volkswagen Arena
DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ
YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR
08.04.2017 00:00
İZMİR
M.Kemal Atatürk SS
PINAR KARŞIYAKA
ANADOLU EFES
08.04.2017 00:00
BALIKESİR
Balıkesir Yeni Spor Salonu
BEST BALIKESİR
TED ANKARA KOLEJLİLER
08.04.2017 00:00
BURSA
Tofaş Spor Salonu
TOFAŞ
BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN
08.04.2017 00:00
BALIKESİR
Banvit Kara Ali Acar
BANVİT
FENERBAHÇE
08.04.2017 00:00
GAZİANTEP
Karataş Şahinbey
GAZİANTEP BASKETBOL
TRABZONSPOR MEDICAL PARK
26.HAFTA
15.04.2017 00:00
İSTANBUL
Cebeci Spor Salonu
İSTANBUL BBSK
DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE
15.04.2017 00:00
GİRESUN
19 Eylül S.S.
YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR
GALATASARAY ODEABANK
15.04.2017 00:00
İZMİR
M.Kemal Atatürk SS
PINAR KARŞIYAKA
DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ
15.04.2017 00:00
UŞAK
Uşak Universitesi
MURATBEY UŞAK
BEST BALIKESİR
15.04.2017 00:00
ANKARA
Ankara Spor Salonu
TED ANKARA KOLEJLİLER
TOFAŞ
15.04.2017 00:00
İSTANBUL
Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN
BANVİT
15.04.2017 00:00
İSTANBUL
Ülker Sports Arena
FENERBAHÇE
GAZİANTEP BASKETBOL
15.04.2017 00:00
İSTANBUL
Abdi İpekçi Spor Salonu
ANADOLU EFES
TRABZONSPOR MEDICAL PARK
27.HAFTA
22.04.2017 00:00
İSTANBUL
Gazanfer Bilge
DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE
YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR
22.04.2017 00:00
İSTANBUL
Abdi İpekçi Spor Salonu
GALATASARAY ODEABANK
PINAR KARŞIYAKA
22.04.2017 00:00
İSTANBUL
Volkswagen Arena
DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ
ANADOLU EFES
22.04.2017 00:00
BALIKESİR
Balıkesir Yeni Spor Salonu
BEST BALIKESİR
İSTANBUL BBSK
22.04.2017 00:00
BURSA
Tofaş Spor Salonu
TOFAŞ
MURATBEY UŞAK
22.04.2017 00:00
BALIKESİR
Banvit Kara Ali Acar
BANVİT
TED ANKARA KOLEJLİLER
22.04.2017 00:00
GAZİANTEP
Karataş Şahinbey
GAZİANTEP BASKETBOL
BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN
22.04.2017 00:00
TRABZON
Hayri Gür Spor Salonu
TRABZONSPOR MEDICAL PARK
FENERBAHÇE
28.HAFTA
29.04.2017 00:00
İZMİR
M.Kemal Atatürk SS
PINAR KARŞIYAKA
DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE
29.04.2017 00:00
İSTANBUL
Volkswagen Arena
DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ
GALATASARAY ODEABANK
29.04.2017 00:00
GİRESUN
19 Eylül S.S.
YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR
BEST BALIKESİR
29.04.2017 00:00
İSTANBUL
Cebeci Spor Salonu
İSTANBUL BBSK
TOFAŞ
29.04.2017 00:00
UŞAK
Uşak Universitesi
MURATBEY UŞAK
BANVİT
29.04.2017 00:00
ANKARA
Ankara Spor Salonu
TED ANKARA KOLEJLİLER
GAZİANTEP BASKETBOL
29.04.2017 00:00
İSTANBUL
Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi
BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN
TRABZONSPOR MEDICAL PARK
29.04.2017 00:00
İSTANBUL
Abdi İpekçi Spor Salonu
ANADOLU EFES
FENERBAHÇE
29.HAFTA
06.05.2017 00:00
İSTANBUL
Gazanfer Bilge
DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE
DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ
06.05.2017 00:00
İSTANBUL
Abdi İpekçi Spor Salonu
GALATASARAY ODEABANK
ANADOLU EFES
06.05.2017 00:00
BALIKESİR
Balıkesir Yeni Spor Salonu
BEST BALIKESİR
PINAR KARŞIYAKA
06.05.2017 00:00
BURSA
Tofaş Spor Salonu
TOFAŞ
YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR
06.05.2017 00:00
BALIKESİR
Banvit Kara Ali Acar
BANVİT
İSTANBUL BBSK
06.05.2017 00:00
GAZİANTEP
Karataş Şahinbey
GAZİANTEP BASKETBOL
MURATBEY UŞAK
06.05.2017 00:00
TRABZON
Hayri Gür Spor Salonu
TRABZONSPOR MEDICAL PARK
TED ANKARA KOLEJLİLER
06.05.2017 00:00
İSTANBUL
Ülker Sports Arena
FENERBAHÇE
BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN
30.HAFTA
13.05.2017 00:00
İSTANBUL
Abdi İpekçi Spor Salonu
GALATASARAY ODEABANK
DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE
13.05.2017 00:00
İSTANBUL
Volkswagen Arena
DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ
BEST BALIKESİR
13.05.2017 00:00
İZMİR
M.Kemal Atatürk SS
PINAR KARŞIYAKA
TOFAŞ
13.05.2017 00:00
GİRESUN
19 Eylül S.S.
YEŞİLGİRESUN BELEDİYESPOR
BANVİT
13.05.2017 00:00
İSTANBUL
Cebeci Spor Salonu
İSTANBUL BBSK
GAZİANTEP BASKETBOL
13.05.2017 00:00
UŞAK
Uşak Universitesi
MURATBEY UŞAK
TRABZONSPOR MEDICAL PARK
13.05.2017 00:00
ANKARA
Ankara Spor Salonu
TED ANKARA KOLEJLİLER
FENERBAHÇE
13.05.2017 00:00
İSTANBUL
Abdi İpekçi Spor Salonu
ANADOLU EFES
BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN