Petar Naumoski Taraftarlarla Buluşuyor

0
72

Anadolu Efes Kulübü, Koraç Kupası Şampiyonluğu yaşadığı efsane basketbolcusu Petar Naumoski‘yi taraftarlarla bir araya getirecek.

Naumoski, “forma emekliliği” uygulaması kapsamında 9 Şubat Perşembe günü THY Euroleague’de EA7 Milano karşılaşmasında Abdi İpekçi Spor Salonu’nda ağırlanacak. Makedon eski basketbolcu, 11 Şubat Cumartesi günü aynı salonda gerçekleştirilecek basketbol sohbetinde taraftarlarla buluşacak.

Anadolu Efes Kulübü mobil uygulaması üzerinden en az 500 puan kazanan ve kampanyaya katılan ilk 20 taraftarın katılabileceği etkinlikte, Petar Naumoski, basketbol kariyerinin unutulmaz anlarını paylaşacak.

Anadolu Efes taraftarlarının, bu özel etkinliğe katılmak için Anadolu Efes Spor Kulübü Mobil Uygulaması’na üye girişi yaptıktan sonra Fan Club Kampanyaları bölümüne girmeleri gerekiyor.

Bu bölümde “EfsaneNaumoski ile Efsane Sohbet” kampanyasının detay sayfasına giriş yapan basketbolseverler, 500 puana sahip olmaları halinde “Kampanyaya Katıl” butonuna tıklayıp kayıt olarak etkinliğe katılabilecekler.

Basketbolseverler, bu özel etkinlikte efsane Petar Naumoski ile bol bol fotoğraf çektirme fırsatı da yakalayacak.

Mobil Uygulaması üzerinden taraftarlarının keyif alacakları ve hayranı oldukları basketbol adamlarıyla bir araya gelebilecekleri etkinlikler düzenleyen Anadolu Efes, önümüzdeki günlerde de benzer organizasyonlar düzenlemeyi sürdürecek.