Özhan Çıvgın: Haftada 3 Maç Oynamak Bizim İçin Zor Oluyor

0
0

Demir İnşaat Büyükçekmece coachu Özhan Çıvgın hafta sonu oynayacakları Beşiktaş Sompo Japan maçı öncesi önemli açıklamalarda bulundu.

Çıvgın, yaşanan sakatlıklardan dolayı rotasyonun daraldığını ve bunun sıkıntısını çektilerini söyledi.

Çıvgın yaptığı açıklamada, “Trabzon deplasmanı, içerdeki Körmend maçı ve yine içerdeki Yeşilgiresun maçıyla çok iyi bir ritim ve oyun konsantrasyonu yakalamıştık. Vlad, Merthan, Melih ve Evaldas’ın sakatlanmasıyla birlikte rotasyonumuz çok daraldı ve dar rotasyonla hem lig, hem de Avrupa Kupasını oynamak zorunda kaldık. Eksik rotasyonla haftada 3 maç oynamak bizim için çok zor oluyor ve eldeki oyuncularda çok fazla yıpranıyor. Yorgunlukla beraber çok fazla basit hata yapıyoruz. Şu andaki tek hedefimiz sakat oyuncuları bir an önce rotasyona sokmak ve eski ritmimizi zorlu fikstür öncesi yakalamak.” dedi.

Tecrübeli coach açıklamasında, ”Şu an tek beklentimiz bize gönül veren taraftarlarmızdan bu zor süreçte bize daha fazla destek olmaları ve her zamanki gibi motivasyonumuzun yukarıda kalmasına yardımcı olmalarıdır. Biz Büyükçekmece için eldeki şartlarla tüm ekip olarak elimizden gelenin en iyisini herzaman yaptık ve yapmaya devam edeceğiz.” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi giriniz