Özel Petar Naumoski T-Shirtleri!

0
144

Yarın oynanacak Anadolu Efes- EA7 Milano karşılaşmasında Lacivert-Beyazlı takımın efsane oyuncularından Petar Naumoski ‘nin forması da emekliye ayrılacak.

Anadolu Efes Spor Kulübü’nün 41 yıllık tarihindeki başarılarda kilit rol üstlenmiş isimlerin onurlandırıldığı Forma Emekliliği uygulaması kapsamında, unutulmaz 7 numara Petar Naumoski’nin ismi, Abdi İpekçi Spor Salonu’ndaki yerini alacak.

Abdi İpekçi Spor Salonu’ndaki Euroleague Store’da Anadolu Efes maç formaları ve lisanslı ürünlerinin yanı sıra Petar Naumoski için özel olarak üretilen tişörtleri satın alarak ömür boyu unutamayacakları bugünü ölümsüzleştirme imkanı da bulacak.

Anadolu Efes taraftarları, Petar Naumoski hakkındaki duygu ve düşüncelerini ise sosyal medya platformları üzerinden #EfsaneNaumoski etiketiyle paylaşabilecek.

Bu önemli karşılaşmanın ev sahipliğini yapan kulüp partneri AND Gayrimenkul da gerçekleştireceği gösteriler ve sürprizlerle maça renk katacak. Kulüp maskotu Çaylak ve Anadolu Efes Kızları da bu unutulmaz güne özel performanslarla sahada olacak.

[fav-module-7 module_7_type=”three_columns” hide_title=”show_title” posts_limit=”12″ custom_title=”Diğer Haberler” image_size=”370_277″ module_space=”” module_meta=”false” author_name=”1″ time_diff=”1″ post_date=”0″ post_time=”0″ post_view_count=”1″ post_comment_count=”1″ text_align=”” module_bg=”” module_padding=””]