Ostoja Mijailovic: Partizan’ın Yeni Bir Sisteme İhtiyacı Var

0
169

Geçtiğimiz Cuma günü 4 ay önce görevinden ayrılan Nikola Pekovic‘den Partizan‘ın başkanlığını devralan Ostoja Mijailovic, siyah-beyazlıların yeni bir sisteme ihtiyacı olduğunu belirtirken, Partizanlıların desteğini aldığını söyledi.

Kendisinin bir makine mühendisi olmadığını ancak bir ekibin yalnızca bir parçası olacağına dikkat çeken Cacak doğumlu işadamı, Partizan taraftarlarının sevdiği bir isim.

Kulübün dünkü toplantısında konuşan 38 yaşındaki Mijailovic, Partizan Yönetim Kurulu eski bir üyesi olduğu için büyük yükümlülüklerin olduğunun farkında olduğunu kaydederek, ”Ben takımın bir parçasıyım. Yeni bir sistem gerekiyor. Tarihte yaşamak değil, ileriye bakmak zorundayız” dedi.

İlk kişinin Partizan’da alacağı olan oyunculara ve teknik kadroya maaşlarını ödemek olacağını söyleyen Ostoja Mijailovic, ”Artık gelirimizden fazlasını harcayamayız. Kulüp tarihinin en kötü durumundayız ancak düzgün çalışırsak bunu düzeltebiliriz. Birkaç tane sponsorluk çalışmamız hazır. Ben buraya para kazanmak için gelmiyorum, şirketlerimden zaten çok kazanç elde ettim” şeklinde görüş bildirdi.

Yönetim Kurulu üye sayısını 13’den 18’e yükselten Mijailovic, coach Miroslav Muti Nikolic’e tam destek verdiğini kaydederek, ”Biz takımın durumu hakkında kendisiyle konuştuk. Gelecekte daha iyi sonuçlar alabilmek adına birlikte çalışmak zorundayız.” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi giriniz