Okben Ulubay: Oturmaya Gitmiyorum

0
297

[vc_row][vc_column][vc_custom_heading text=”Darüşşafaka Doğuş’un yeni transferi Okben Ulubay, sitemize yaptığı açıklamada, “Daçka’ya oturmaya gitmiyorum. Tahmin edilenden çok süre alacağım“ dedi.” font_container=”tag:h3|text_align:left” google_fonts=”font_family:Libre%20Baskerville%3Aregular%2Citalic%2C700|font_style:400%20regular%3A400%3Anormal”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]Darüşşafaka Doğuş’a transfer olan Okben Ulubay, coach David Blatt’in transferinde büyük rol oynadığını söyledi. Blatt gibi bir coach ile çalışmanın kendisini heyecanlandırdığını ifade eden genç oyuncu, transferinin hikâyesini sitemize anlattı:

“Darüşşafaka Doğuş Genel Menajeri Mithat Demirel ve coach David Blatt’ın yanına gittim. Onlarla görüştüm. David Blatt, benimle ilgili ne düşündüğünü ve projelerini anlattı. Karşı tarafta David Blatt gibi bir hocanın olması çok etkiledi. Hem Avrupa’da, hem de NBA’de çok önemli kariyeri var. Kendisiyle çalışmak beni heyecanlandırıyor.”
Darüşşafaka’da süre bulup bulamayacağı yönündeki sorumuza ise Okben Ulubay şu ifadeleri kullandı:

“Ben Darüşşafaka’ya oturmaya gitmiyorum. İnsanlar ne bekliyor bilmiyorum ama insanların düşündüğünden fazla süre alacağımı düşünüyorum.”

Genç oyuncu, Euroleague’de de oynama ihtimalinin kendisini heyecanlandırdığını sözlerine ekledi.

HABER: Bülent ÇALTI
bulent.calti@basketball.com.tr[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][fav-module-7 module_7_type=”three_columns” category_id=”3″ hide_title=”show_title” posts_limit=”6″ custom_title=”Diğer BSL Haberleri” image_size=”370_277″ module_space=”” module_meta=”false” author_name=”1″ time_diff=”1″ post_date=”0″ post_time=”0″ post_view_count=”1″ post_comment_count=”1″ text_align=”” module_bg=”” module_padding=””][/vc_column][/vc_row]