OGM Ormanspor’da Hedef Ligde Kalıcı Olmak

0
242

Türkiye Basketbol 1. Ligi takımlarından OGM Ormanspor‘un başkanı Ahmet İpek, transfer çalışmalarında sona yaklaştıklarını söyledi.

İpek, yeni sezon hazırlıklarına 7 Ağustos’ta başlayacaklarını belirterek, geçen sezon TB2L’de şampiyon olan kadrodan kaptan Hasan Karabulut, Alp Timuçin Yener, Mesut Kadir Çipa, Mert Alemdar ve Fatih Kılızca ile yeniden anlaştıklarını vurguladı.

Yerli ve yabancı oyuncu transferine devam ettiklerini dile getiren İpek, “İstanbulspor’dan Ömer Barış Erlim, Finalspor’dan Atakan Denk, Boluspor’dan Can Coşkun, TED Ankara Kolejliler’den İsmail Yüceer ve Yiğit Aydın‘ı da kadromuza kattık. Yabancı transferinde ise Hasan Rizvic ve Antonio Graves ile anlaştık.” dedi.

İpek, 4 ve 5 pozisyonları oynayabilen bir oyuncuyu da kadrolarına katarak transferi noktalayacaklarını vurgulayarak, “Yeni sezon için 4 Eylül‘de Bolu kampımız var. Sonrasında hazırlık turnuvaları ile federasyon kupasına kadar hazırlıklarımız devam edecek.” ifadelerini kullandı.

Yeni sezonda kendilerini zorlu bir sürecin beklediğinin altını çizen İpek, “Kalitenin üst düzey olduğu ligde, OGM Ormanspor’un gücü nispetinde olabilecek en üst seviyede mücadele edeceğiz. İlk hedefimiz ligde kalıcı olmak. Bir kurum takımı olmanın bilinci ile çalışıp mücadele gücü yüksek savaşçı bir takım oluşturmak ve gelen seyircilere seyir zevki yüksek bir basketbol izletmeyi amaçlıyoruz.” diye konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi giriniz