Obradovic’in Yüzüne Tükürdüler

0
48

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Galatasaray ile Fenerbahçe arasında oynanan play-off yarı final serisi üçüncü maçında yaşanan olaylar maçın önüne geçti.

Karşılaşmanın 3.periyotunun sonunda çıkan olaylar nedeniyle hakemlerden sonra Fenerbahçe takımı da soyunma odasına gitti. Fenerbahçe takımının soyunma odasına gittiği sırada Sarı-Lacivertli takımın coachu Zeljko Obradovic Galatasaraylı taraftarlardan birinin tükürüğüne maruz kaldı. Taraftarın tükürüğü Obradovic’in yüzüne geldi.

Fenerbahçe kulübü de bu olaylar sonrasında bir haberle tepki gösterdi. Haberde, “Fenerbahçemiz ile Galatasaray Odeabank arasında oynanan Spor Toto Basketbol Ligi Play-Off yarı final üçüncü maçının dördüncü periyodundan önce çıkan tribün olayları sebebiyle maç bir süre durduruldu.  Olayların en büyük skandalı ise Başantrenörümüz Zeljko Obradovic’e yapılan saygısızlıktı. Dünyaca ünlü antrenörümüz Obradovic, olayların yaşandığı esnada soyunma odasına giderken, sarı kırmızılı küstah bir taraftarın tükürüğüne maruz kaldı. Yarı final serisinin Ülker Sports Arena’da oynanan ilk 2 karşılaşmasında herhangi olay yaşanmazken; yıllardan beri Abdi İpekçi Spor Salonu’nda yaşanan bu ve benzeri küstahlıklar artık cezasız kalmamalı” denildi.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_btn title=”Melih Mahmutoğlu: Ne anamız kaldı….” style=”3d” color=”primary” align=”left” link=”url:http%3A%2F%2Fwww.basketball.com.tr%2Fturkiye%2Ferkekler%2Fspor-toto-basketbol-ligi%2Ffenerbahce%2Fmahmutoglu-ne-anamiz-kaldi||target:%20_blank” button_block=”true”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_btn title=”Fenerbahçe: Derbide Büyük Rezalet” style=”3d” color=”warning” align=”left” link=”url:http%3A%2F%2Fwww.basketball.com.tr%2Fturkiye%2Ferkekler%2Fspor-toto-basketbol-ligi%2Ffenerbahce%2Ffenerbahceden-abdi-ipekci-tepkisi||target:%20_blank” button_block=”true”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_btn title=”Ataman: Cenk Renda tahrik etti” style=”3d” color=”turquoise” align=”left” link=”url:http%3A%2F%2Fwww.basketball.com.tr%2Fturkiye%2Ferkekler%2Fspor-toto-basketbol-ligi%2Fgalatasaray-odeabank%2Fataman-renda-tahrik-etti||target:%20_blank” button_block=”true”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_btn title=”Obradovic: Aradaki farkı herkes görebilir” style=”3d” color=”inverse” align=”left” link=”url:http%3A%2F%2Fwww.basketball.com.tr%2Fturkiye%2Ferkekler%2Fspor-toto-basketbol-ligi%2Ffenerbahce%2Fobradovic-aradaki-farki-herkes-gorebilir||target:%20_blank” button_block=”true”][/vc_column][/vc_row]