Nikola Kalinic: Oynayamamak Çok Zor…

0
3161

Fenerbahçe Doğuş’un sözleşmesini 2020’ye kadar uzattığı Nikola Kalinic, Eurobasket’te final oynayan Sırbistan Milli Takımındaki arkadaşlarını yalnız bırakmanın çok zor bir durum olduğunu açıkladı.

Sırp oyuncu, yaptığı açıklamada ”Eurobasketi kaçırmak çok korkunçtu. İnsanlar anlamıyor, takımla bir aydan fazla birlikte oldum, onları destekledim, ancak o tarafa bakmak gerçekten zordu” şeklinde konuştu.

Kalinic, Eurobasket’te sakatlığı nedeniyle oynamamasının kendi açısından hiç kolay olmadığını belirterek, çok sayıdaki eksiklere ve problemlere rağmen finale kalan takım arkadaşlarını tebrik etti.

Bir yıl daha çalışmanın zor olduğunu söyleyen Sırp forvet, ‘‘Ancak ödüllendirilmek zorunda değilsiniz. altın alıp alamayacağımız hakkında konuşulmamalı. Tüm sorunlara rağmen, bu çocuklar büyük bir başarı elde etti ve Sırbistan’ın bir basketbol ülkesi olduğunu gösterdi.” dedi.

Kalinic, turnuva boyunca takımla birlikte olurken, tribünden Sırp takımının İstanbul’daki tüm maçlarında takım arkadaşlarını desteklemişti…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi giriniz