Nicolo Melli: Bu Formanın Hakkını Vermemiz Gerekiyor

0
0

Turkish Airlines Euroleague‘in 18. haftasında lider Fenerbahçe Beko evinde konuk ettiği Zalgiris Kaunas karşısında 78-61’lik skorla farklı kazanırken maçtan sonra takımın yıldız oyuncuları açıklamalarda bulundu.

Nicolo Melli yaptığı açıklamada, “Enerji önemliydi. Zorlu maçlar sonrasındaki enerji çok önemliydi. Biz yine de işimizi yapmak zorundaydık ve bu formanın hakkını vermemiz gerekiyordu. Bu takımın bir parçası olduğum için çok gururu duyuyorum. Sahada yüksek enerjiyle kalmak çok önemliydi.” dedi.

Jan Vesely: Sonuna Kadar Savaştık Ve Maçı Kazandık

“İyi bir maçtı, zor bir takvimdeyiz. Moskova mağlubiyeti sonrasında buraya gelip, iyi ve enerjiyle oynamak çok kolay değildi ama yine de yaptık. Sonuna kadar savaştık ve maçı kazandık. Umarım iç sahadaki bu galibiyet serisini sürdürebiliriz ve diğer maçlara daha özgüvenle çıkarız.”

Kostas Sloukas: Reaksiyon Vermemiz Lazımdı

“Reaksiyon vermemiz lazımdı. Zor bir takvim olduğunu biliyoruz, 7 günde 4’üncü maçımızı oynuyoruz. Bence iyi oynadık, iç sahada iyi bir takım karşı akıllıca oynadık ve maçı kazanmayı hak ettik. Melih, her zaman çok çalışıyor. Dört yıldır Melih’i tanıyorum. Nasıl oynadığını ve nasıl çalıştığını biliyorum. Bunu hak ediyor. Khimki maçında da iyi oynamıştı. Tüm takım ve antrenör ona güveniyor. O da sahaya çıktı ve oynadı. Şimdi Euroleague’de lideriz ve takım halinde bunu sürdürmeye devam etmeliyiz.”

Ali Muhammed: Takımdaki Herkese İhtiyaç Var

“Zalgiris agresif bir takım ve biz de onlara karşı aynı enerjiyle oynamalıydık. Bu hafta iki zor deplasman mağlubiyeti aldık ve iyi savunma yapmamız gerekiyordu. Üst üste maçlar yapmak çok zor. Derin rotasyon bu anlarda önemli. Herkese bu tip anlarda ihtiyacımız var.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi giriniz