Murat Murathanoğlu’ndan Ergin Ataman’a Sitem

1
0

Türk basketbolunun önemli isimleri arasında yer alan Murat Murathanoğlu hayat hikayesini yazdığı kitabında Ergin Ataman‘a sitem etti.

Murathanoğlu, ‘Salondaki En Kötü Koltuk’ adlı kitabında Galatasaray-Fenerbahçe şampiyonluk serisinde uğradığı protestolara da geniş yer verdi.

Murathanoğlu, dönemin Galatasaray koçu Ergin Ataman’a olan kırgınlığını da dile getirdi. Ünlü basketbol adamı, kendisiyle ilgili Fenerbahçe algısı yaratıldığını ve GSTV’nin iki kadın muhabirinin de maç öncesi bu konuda hedef gösteren yayınlar yaptığını belirtti.

Abdi İpekçi’de yaşadıklarından sonra Ergin Ataman’ın kendisine geçmiş olsun dileğinde bulunmadığını belirten Murathanoğlu, “Saatler sonra Abdi İpekçi Spor Salonu’nu azılı bir suçlu gibi, polis korumasında terk ediyordum. Yayın arabasına ulaştığımda, yan tarafta yayın yapan Galatasaray TV ekibini gördüm. Yayından çıktıklarında oradaki iki kadına, ’Siz miydiniz beni hedef gösteren’ diye hesap sordum. Tam o sırada, yanımızdan geçen Ergin Ataman’ı fark ettim. Göz göze geldik, yüzüne kocaman bir gülümseme oturdu ve kafasını çevirip arabasına doğru yürümeye devam etti. Hayatımda ilk kez bu mesleği seçtiğime pişman olmuştum.” ifadelerini kullandı.

1 YORUM

  1. Kendisi onca rezalete imza attı, genç oyu cuyu tokatladı, Bjk hocasıyken Bjk yöneticilerine Gs üye kartını gösterdi,doping yapan oyuncuyu bilerek oynattı, Gs deyken eurolig’de başarı vaadiyle takımı 20 milyon euro borçlandırdı hala o borçları ödüyorlar,sonunda takımı sonuncu yaptı, Fb taraftarlarına küfür etti, rakip takım başkanına laf söyledi, Gs maçında Obradovic’in suratına tükürdüklerinde ayran dedi, can güvenliğim yok diye korumalarla salonlara geldi, insanları boyuna provoke ediyor, nereye gitse tepki görüyor ama kimse ona hesap sormuyor . Bu adamı kim, nasıl niye koruyor bilen var mı?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi giriniz