Manu Ginobili: Hala Oynayabileceğimi Düşünüyorum

0
455

NBA Batı  Konferansı finalelrinde Warriors’a 4-0 ile süpürülerek elenen San Antonio Spurs’ün efsane ismi Manu Ginobili, henüz emekliliğe dair bir karar vermedi.

Önümüzdeki haftalarda kararını vereceğini açıklayan Arjantinli yıldız, “Hala oynayabileceğimi düşünüyorum. Ancak emekli olup olmamama kararını bu duruma bakarak vermeyeceğim. Bu benim nasıl hissettiğimle alakalı. Bu gece insanlar emekli olmamı istiyormuş gibi hissettim sanki bir veda maçı gibi geçti. Tabii ki mutlak sona gittikçe yaklaşıyorum. İşler gitgide zorlaşıyor. Ancak her zaman söylediğim gibi 2-3 hafta durumu değerlendirip eşimle konuştuktan sonra karar vereceğim.” şeklinde konuştu.

Manu Ginobili, kararı ne olursa olsun mutlu olacağını da belirtti; “İki harika seçenek arasında tercih yapmak zorundayım. Biri bu yaşta hala NBA’de yer almak, sevdiğim ve yapmaktan keyif aldığım işi yapmaya devam etmek. Diğeri ise evde kalıp çocuklarımla vakit geçirip daha çok seyahat edip aileme zaman ayırmak. Bu yüzden üzülmem gibi bir durum söz konusu değil. İki türlü de harika olacak.”

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi giriniz