Mahmutoğlu: Keşke Seyircili Olsaydı

0
38

[vc_row][vc_column][vc_column_text]BSL Play-off yarı final serisi dördüncü maçında Galatasaray Odebank’ı yenerek finale yükselen Fenerbahçe’de kaptan Melih Mahmutoğlu açıklamalarda bulundu.

Basın toplantısında konuşan Melih Mahmutoğlu, “Buradaki ilk maçı da kazanmak istiyorduk ama olmadı. Galatasaray bugün de iyi oynadı ama biz onlardan daha iyi oynadık. Finalde Anadolu Efes’le karşılaşacağız. Onlarda çok iyi ve kaliteli takım. Son zamanlarda çok daha iyi oynamaya başladılar. Kupayı hakediyoruz ve çok istiyoruz. Bugün bunu da sahada gösterdik. Bu bir başlangıç olsun. Anadolu Efes’le de ilk iki maçı burada oynayacağız.  Ülker Arena ile burası çok farklı olmayacak. İlk 2 maçı kazanıp, evimizde şampiyon olmak istiyoruz. İyi durumdayız. İlk maçtaki hatalarımızı bugün yapmadık. Galatasaray’ı da tebrik ediyoruz. Onlarda iyi mücadele verdiler. Spor seyirci ile güzel, keşke seyircili olsaydı ama olmadı. Fenerbahçe camiası; Başkanımız, yöneticilerimiz, antrenörümüz herkes bu kupayı çok istiyor. Keşke Euroleague kupasını da alsaydık olmadı ama şimdi lig şampiyonluğu için elimizden geleni sahaya vereceğiz” diye konuştu.

Maçtaki başarılı performansı ile ilgili de Melih Mahmutoğlu,  “Kişisel performans önemli değil. Önemli olan takım. Takımda herkes çok hazır. Kim sahaya girerse elinden gelenin fazlasını veriyor. Bugün de bana denk geldi. Arkadaşlarım sağolsun; onlar olmasa, coachum olmasa ben bu sayıları atamazdım. Takım olarak iyi oynuyoruz. Seriler uzun ve iki günde maç yapıyoruz. Önemli olan takım olarak iyi oynamamız. Kaliteli kadromuzla tüm oyuncular hazır. İnşallah sezonu kupayla bitiririz” ifadelerini kullandı.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_btn title=”YORUM | LEVENT YÜCELMAN | Obradovic’in Kumarı” style=”3d” color=”primary” align=”left” link=”url:http%3A%2F%2Fwww.basketball.com.tr%2Fkose-yazarlari%2Flevent-yucelman%2Fobradovic-kumari||target:%20_blank” button_block=”true”][/vc_column][/vc_row]