Kritik Toplantı; Damian Lillard Blazers’tan Garanti İstedi!

0
0

Portland Trail Blazers‘ın yıldız oyun kurucusu Damian Lillard, artık kazanmak istiyor ve bunun için takım sahibi Paul Allen‘la bir görüşme gerçekleştirdi!

Portland Trail Blazers’ın yıldız oyun kurucusu Damian Lillard, geçtiğimiz günlerde Portland Trail Blazers takım sahibi Paul Allen’la, organizasyonun nereye gittiği hakkında bir toplantı yaptı.

Portland Trail Blazers’ın, Indiana Pacers ile karşılaştığı günde Allen’ın Moda Center’da bulunan ofisinde bir araya gelen ikili, lig kaynaklarının ESPN’e aktardığına göre yaklaşık bir saatlik görüşme gerçekleştirmiş.

Önümüzdeki aylarda 28 yaşına girecek olan Lillard’ın bu toplantıyı isteme sebebi ise; organizasyonun geleceği ve şampiyonluk yarışçısı bir takım kurmak hakkında. Kısacası, Damian Lillard, artık kazanmak istiyor!

Ayrıca yine lig kaynaklarının edindiği bilgiye göre; Allen, Lillard’ın kendisiyle bir toplantı istediğini ulaştırmasının ardından, yıldız oyun kurucunun takas istemesinden korkmuş. Lillard’ın böyle bir istekte bulunmamasının ardından, Allen’ın rahatlama hissi yaşadığı ise aşikar.

Bu sezon Portland Trail Blazers formasıyla 39 maça çıkan Lillard, 25.2 sayı, 6.6 asist ve 4.8 ribaund ortalamalarla mücadele ediyor.

Fatih Emre Arslan

CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi giriniz