Kenan Sipahi’den A Milli Takım Oyuncularına Destek

0
0

Ülkemizi önümüzdeki sezon Real Betis forması altında İspanya‘da temsil edecek olan Kenan Sipahi yaptığı açıklamalada A Milli Takım‘a destek verdi.

Kenan Sipahi, Instagram hesabından şu paylaşımda bulundu:

”Bu formayı terletmiş herkes bilir ki, dünya üzerindeki en değerli forma göğsünde ay-yıldız olandır. Bir sporcu hangi başarıyı kazanırsa kazansın, hangi şampiyonlukları, hangi kupaları elde ederse etsin milli takımla kazandıklarının yeri her zaman başkadır. Mağlubiyet sporun doğasında var. Hepimiz üzülürüz ama bilinsin ki, hiç kimse o anda orada ter döken sporcu kardeşlerim, abilerim kadar üzülemez. Sahaya adım atan her sporcu her zaman kazanmak ister çünkü. Bu sefer olmadı; ama bir dahaki sefere mutlaka olur. Ondan sonraki seferde olur. Yeter ki biz kenetlenelim, milli takımın her oyuncusuna candan destek verelim.

Bu takımın oyuncuları hayatları boyunca bize her seviyede en büyük mutlulukları, gururları yaşatmış isimler. Bize düşen onları sonuç ne olursa olsun ayakta alkışlamaktır. Eğer motive edeceksek bunun yolu budur. Şimdi birlik olma zamanı…”

View this post on Instagram

Bu formayı terletmiş herkes bilir ki dünya üzerindeki en değerli forma göğsünde ay-yıldız olandır. Bir sporcu hangi başarıyı kazanırsa kazansın, hangi şampiyonlukları, hangi kupaları elde ederse etsin milli takımla kazandıklarının yeri her zaman başkadır. Mağlubiyet sporun doğasında var. Hepimiz üzülürüz ama bilinsin ki hiç kimse o anda orada ter döken sporcu kardeşlerim, abilerim kadar üzülemez. Sahaya adım atan her sporcu her zaman kazanmak ister çünkü. Bu sefer olmadı; ama bir dahaki sefere mutlaka olur. Ondan sonraki seferde olur. Yeter ki biz kenetlenelim, milli takımın her oyuncusuna candan destek verelim. Bu takımın oyuncuları hayatları boyunca bize her seviyede en büyük mutlulukları, gururları yaşatmış isimler. Bize düşen onları sonuç ne olursa olsun ayakta alkışlamaktır. Eğer motive edeceksek bunun yolu budur. Şimdi birlik olma zamanı… 🇹🇷🙏🏻

A post shared by Kenan Sipahi (@kenansipahi) on

CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi giriniz