Joel Embiid ile Hassan Whiteside Twitter’da Atıştı

0
882

NBA’de preseason maçlarında sona gelindi. Son hazırlık karşılaşmasında Miami Heat’i farklı deviren Philadelphia 76ers’ın pivotu Joel Embiid rahat durmadı.

Karşılaşmanın sonlarında Hassan Whiteside’a 6. faulünü aldıran Kamerunlu oyuncu, pozisyonun devamında Heat bench’ine el hareketleri yapmaya başladı. Embiid’in, “O beni savunamaz” dediği kameralara yansırken; Whiteside ise sadece gülmekle yetindi. İkili arasındaki tartışma bununla da sınırlı kalmadı.

“Dostum seni dışarı almak zorundalar yoksa 5 dakikada faul hakkın dolacak. Sezon öncesi maçlarındayız, normal sezonda değiliz” diyen Embiid, bununla da yetinmedi. 76ers’ın dev pivotu şu ifadelerle Whiteside’a yüklendi: ““Kendi istatistiklerini kovalamaya devam et, takımın başarısı önemli değil. Oyundayken +/-‘in rezalet.”

Kamerunlu oyuncu, her mesajının sonuna “yumuşak” etiketini koyarak Whiteside’ın oyunu hakkında yorum yapmaktan da geri kalmadı. Heat’in pivotu ise Embiid’e “3 sezonda sadece 31 maça çıkabildin. Umarım seni normal sezonda da görebilirim” derken, “güneş tutulması” ve “Embiid tutulması” etiketleriyle rakibiyle dalga geçti.

https://twitter.com/youngwhiteside/status/919054147160289280

İŞTE İKİ DEV YILDIZIN ARASINDAKİ ATIŞMANIN YAŞANDIĞI ANLAR 

https://www.instagram.com/p/BaNgbb3gm5v

CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi giriniz