Jan Vesely: Zeljko Obradovic Başka Hiç Kimsenin Anlamadığı Kadar…

0
0

Fenerbahçe Beko‘nun yıldız oyuncusu Jan Vesely çok özel açıklamalarda bulunurken özellikle koç Zeljko Obradovic‘e övgüler yağdırdı.

Fenerbahçe Beko’da sezonun en formda oyuncuları arasında yer alan Vesely, çarpıcı açıklamalarda bulundu ve Obradovic’in çok farklı bir koç olduğunu vurguladı.

Vesely’nin açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

– Zeljko Obradovic benim neler yapabileceğimi ve yapamayacağımı çok iyi biliyor. Beni yapamayacağım şeylere zorlamıyor. Kendi oyunumu oynamama izin veriyor. Birbirimizden neler beklememiz gerektiğini çok iyi biliyoruz.

– Bu takım, birbiriyle çok vakit geçiriyor. Çok havalı bir ortamımız var, soyunma odasındaki herkes birbiriyle arkadaş ve bunun parkede yardımı oluyor. Çok keyif alıyorum.

– Taraftarlarımız, evimizde muhteşem bir atmosfer yaratıyor. Bizi daha iyi olmaya zorluyorlar. Takım olarak iç sahada, bu tip büyük maçlar oynamaktan keyif alıyoruz. CSKA Moskova ve Real Madrid maçlarında biletler bitmişti ve atmosfer inanılmazdı.

– Zeljko Obradovic, çok tutkulu ve başka hiç kimsenin anlamadığı gibi bu oyundan anlıyor. Bir maçtaki her pozisyonu ezbere biliyor. Ben bir maçta gelişen olayların, pozisyonların, hareketlerin hepsini aklımda tutamam. Bu onun çok özel bir yeteneği.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi giriniz