James Nunnally: Fenerbahçe’de Hedef Her Zaman Kazanmaktır

0
0

Turkish Airlines Euroleague ekiplerinden Olimpia Milano‘yla anlaşan James Nunnally eski takımı Fenerbahçe Beko‘yla ilgili de açıklamalarda bulundu.

Nunnally, idman sonrası basın toplantısında önemli açıklamalar yaparken, Fenerbahçe günleriyle ilgili de mesajlar verdi.

İtalya’da daha önce oynadığının altını çizen ABD’li oyuncu, ”İtalya’da daha önce oynadım ve kulübü yakından tanıyorum. Burada bir proje var. Koçla telefonda konuştuk. Benim bu projenin parçası olabileceğimi ifade etti. Milano’yu tekrar Avrupa’nın zirvesine taşımak için çalışacağız.” dedi.

Fenerbahçe’de düzenli bir sistemin olduğunu belirten Nunnally, ”Fenerbahçe’de oynuyorsanız eğer bencillik yapamazsanız. Herkes fedakarlık yapmak zorunda. Bu zaman zaman zor olabiliyor. O takımdaki herkesin yıldız potansiyeli var. Ancak takım arkadaşının senin için yaptığı fedakarlığı görünce, sen de takım için bunu yapmaya çalışıyorsun ve böylece bir bütün haline geliyorsun.” dedi.

Nunnally açıklamasında, ”Fenerbahçe gibi bir takımda hedef her zaman kupa kazanmaktır. Her yıl bunun için oynuyorsunuz. Bu gerçekten inanılmaz.” dedi.

NBA macerasıyla ilgili de konuşan Nunnally, ”Bu benim için bir tecrübe oldu. Timberwolves’da biraz hayal kırıklığı yaşadım. Bana fırsat verilmedi diyemem. Artık geriye dönmenin bir anlamı yok. Sonuçta NBA’de oynayabilecek kapasitede olduğumu biliyorum.” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi giriniz