Hakan Acer: Hedefimiz En iyi 12 Oyuncuyu Bulmak

0
59

Avrupa Şampiyonası’na hazırlanan U16 Yıldız Kız Milli Takımımız Romanya’da hazırlık turnuvasına katılacak. Hazırlık turnuvası öncesi son çalışmalarını gerçekleştiren Ay Yıldızlılarımızın coachu Hakan Acer tbf.org’a açıklamalarda bulundu.

Yazın düzenlenecek Avrupa Şampiyonası öncesi hazırlıklardan memnun olduğunu dile getiren Acer, “U16 Yıldız Kız Milli Takımımızı iki gruba ayırdık. İlk grubumuzu İspanya’daki hazırlık turnuvasında denemiş olduk. Şimdi de Romanya’da bu grubumuzu deneyeceğiz. Yazın düzenlenecek Avrupa Şampiyonası için 35-36 oyuncu arasından en doğru 12 oyuncuyu bulmak adına bizim için güzel bir hazırlık dönemi oluyor. Oyuncularımızı ayrı ayrı deneme fırsatı buluyoruz. Hem bireysel olarak, hem de takım halinde çalışmalar gerçekleştiriyoruz. En iyi 12 oyuncumuzu bularak Avrupa Şampiyonası’na hazırlanmak istiyoruz.’’ dedi.

Paylaş
Önceki HaberMiami Heat’in Justise Winslow Korkusu
Sonraki HaberPartizan’da Branislav Ratkovica Sıkıntısı
Duis mattis laoreet neque, et ornare neque sollicitudin at. Proin sagittis dolor sed mi elementum pretium. Donec et justo ante. Vivamus egestas sodales est, eu rhoncus urna semper eu. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Integer tristique elit lobortis purus bibendum, quis dictum metus mattis.