Fenerbahçe Beko’da Kritik Toplantı

0
0

Fenerbahçe Beko koçu Zeljko Obradovic yakın zaman içinde yönetimle bir araya geldiklerini açıkladı.

Fenerbahçe’de Başkan Ali Koç, Başkan Vekili Semih Özsoy, koç Zeljko Obradovic ve Genel Menajer Maurizio Gherardini bir araya geldi.

Tecrübeli koç, ”Yakın zamanda yaşadığımız zor süreçte Başkanımız Ali Koç ve Başkan Vekilimiz Semih Özsoy’la birlikte toplantı yaptık. Toplantıda Genel Menajerimiz Maurizio Gherardini de vardı.” bilgisini verdi.

Obradovic, ”Kendileriyle bulunduğumuz durumu nasıl iyileştirebileceğimize ve bu durumdan nasıl çıkabileceğimize dair görüştük. Toplantımız çok iyi geçti. Gelecekte daha iyi seviyede olmak için neler yapmamız gerektiğini hep birlikte konuştuk. İkisine de koşulsuz destekleri için teşekkür ediyorum. Özellikle Semih Bey’e teşekkür ediyorum çünkü her zaman bizimle ve bizimle inanılmaz vakit geçirerek bize her zaman yardımcı olmaya çalışıyor. Umarım yaşanan her şey, takım olarak nasıl bir yerde olduğumuzu, ne kadar büyük bir kulüpte bulunduğumuzu ve insanların bize nasıl reaksiyon göstererek destek olduklarını anlayıp, yüzde yüzümüzü değil daha fazlamızı vermemiz gerektiğini kavrayacağız.” diye konuştu.

Öte yandan Semih Özsoy, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, ”İmzalar önemsiz. Zeljko istediği sürece Fenerbahçe’nin başında kalacaktır. O bizim için çok farklı yerde. Erkek basketbolunda Zeljko’dan öncesi ve sonrası vardır.” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi giriniz