Fenerbahçe Beko 5 Maç Daha Seyircisiz Oynayacak

0
0

Fenerbahçe Beko‘da sezonun ilk haftasında oynanan Sigortam.net İTÜ Basketbol müsabakasıyla başlayan ceza uygulaması 5 maç daha devam edecek.

Fenerbahçe Kulübü’nden yapılan açıklamada, geçen sezon playoff final serisinde Anadolu Efes’le oynanan 4. maçta yaşanan olaylar sonrası TBF Disiplin Kurulu’nun aldığı karar doğrultusunda Sigortam.net İTÜ Basket karşılaşmasındaki seyircisiz oynama uygulamasının 5 maç daha süreceği belirtildi.

Fenerbahçe’nin seyircisiz oynayacağı maçlar:

2. hafta – 6 Ekim Pazar 20.00: Fenerbahçe Beko – Gaziantep Basketbol (yalnızca misafir takım tribünü için satış yapılacak ve yalnızca misafir takım taraftarlarına bu bölümde maçı takip etme izni verilecektir)

3. hafta – 12 Ekim Cumartesi 20.00: Türk Telekom–Fenerbahçe Beko (taraftarlar için deplasman bileti satışı yapılmayacaktır)

8. hafta – 17 Kasım Pazar 15.15: Tofaş–Fenerbahçe Beko (taraftarlar için deplasman bileti satışı yapılmayacaktır)

10. hafta – 1 Aralık Pazar 17.30: Pınar Karşıyaka–Fenerbahçe Beko (taraftarlar için deplasman bileti satışı yapılmayacaktır)

12. hafta – 14 Aralık Cumartesi 17.30: Anadolu Efes–Fenerbahçe Beko (taraftarlar için deplasman bileti satışı yapılmayacaktır)

Önemli notlar:

– Fenerbahçe Beko–Gaziantep Basketbol mücadelesinde yalnızca deplasman tribünü (419-420-421 bloklar) için bilet satışı yapılacaktır. Misafir takım seyircileri için ayrılan bu bölgeye her taraftar misafir takım formalarıyla girebilecek, farklı takım forması giymiş taraftarlar görülmesi durumunda dışarı çıkartılacaktır.

– Fenerbahçe Beko’nun yukarıda belirtilen deplasman maçlarında, ev sahibi seyirciler için ayrılan bölgeye her taraftar ev sahibi takım formalarıyla girebilecek, farklı takım forması giymiş taraftarlar görülmesi durumunda dışarı çıkartılacaktır.

-Takımın seyircisiz oynaması gereken deplasman müsabakaları hesaplanırken, misafir takım seyircisinin alınmadığı Galatasaray Doğa Sigorta–Fenerbahçe Beko mücadelesi dikkate alınmamaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi giriniz