Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’tan Büyük Fedakarlık

0
0

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç maddi anlamda yaptığı büyük fedakarlıklarla taraftarın alkışını alıyor.

Göreve geldiği günden bu yana Fenerbahçe’ye yaptığı maddi fedakarlıklarla öne çıkan Koç, son olarak erkek basketbol takımı için Beko hamlesini yapmıştı.

Koç’un bu fedakarlıkları sonrası diğer Fenerbahçelilerin neden sessiz kaldığı ise gündeme gelen bir başka konu oldu. Konuyla ilgili Semih Özsoy’dan bir açıklama geldi.

Koç Holding’in şirketleri dışında diğer Fenerbahçeli iş adamlarının neden sponsorluk vermedikleri sorusu üzerine Özsoy, “Dünyadaki ekonomik krizin Türkiye’de de etkileri görüldü. Bununla birlikte fedakarlık yapmak zorlandı ama kimseyi de yapın diye zorlayamayız. Ana sponsorluk olmasa bile, ölçekleri farklı olsa bile sigortada HDI ve kıyafette Damat sponsorumuz oldular. Onların da hakkını teslim etmemiz lazım. Dediğiniz tespit çok doğru. Sağ olsun, Koç Grubu her zaman olduğu gibi bu dönemde de arkamızda. Gönül ister ki, herkes olsun ama kimseyi de bunu yapmaya zorlayamayız. Sağ olsun, departmanlarımız sabah akşam bu işe mesai harcıyor. İnşallah en kısa sürede yeni sponsorlar da gelir.” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi giriniz