Ergin Ataman: Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’tan Özür Bekliyorum

1
0

Turkish Airlines Euroleague‘in final gecesinde Anadolu Efes bu gece CSKA Moskova karşısında 91-83’lük skorla kaybederken maçın son bölümünde Ergin Ataman ve Fenerbahçe taraftarı arasında gerginlik yaşandı.

Maçın sonlarına doğru Fenerbahçe taraftarı, ”Ergin Ataman mola alsana” tezahüratında bulunurken, buna karşı Ataman tribünlere sert tepki gösterdi ve o da küfürle karşılık verdi.

Olayları yatıştırmak için Fenerbahçe başkanı Ali Koç devreye girdi.

Maçtan sonra bir açıklama yapan Ataman, ”Fenerbahçe başkanı sayın Ali Koç bu konuyla ilgili bir girişimde bulunacaktır. Fenerbahçe’yle inşallah Türkiye Ligi finallerinde de oynayacağız. Biz burada Türkiye’yi en iyi şekilde temsil etmeye çalışıyoruz. Bugün buraya gelen Fenerbahçe taraftarının şahsıma ettiği hareketler ve küfürler beni çok üzdü. Ama Fenerbahçe başkanı Ali Koç her zaman centilmenlik anlayışıyla yola çıkıyor. Herhalde bu konuda bir özür borcu var. Bakalım göreceğiz önümüzdeki günlerde.” dedi.

1 YORUM

  1. Gergin Atamanın tam istediği şey oldu. Adam kupayı bıraktı işi Fenerbahçeye döktü. Ataman gerginlikten beslenen bir adam maalesef. Maçın son dakikalarında 100-200 kişi mola alsana demişse ne olmuş yani. Küfür etmemiş bir şey yapmamış. Keşke Türk sporunda edilen tezahüratlar hep böyle olsa. Ben küçüklüğümden beri maç izlerim hiç bir profesyonel koçun tribünlerle muhatap olduğunu görmedim. Amam Gergin Ataman bunu meslek haline getirdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi giriniz