Burak Gören: Biz Dersimize İyi Çalışıyoruz

0
0

Türkiye Kupası çeyrek finalinde evinde konuk ettiği Pınar Karşıyaka‘yı 62-56’lık skorla eleyen Türk Telekom‘da koç Burak Gören açıklamalarda bulundu.

Gören açıklamasında, ”Karşıyaka’ya karşı oynamak zor. Ligin en önemli, en potansiyelli takımı ve bu sezon yaptıkları işlerle de favori olarak da gelmişlerdi buraya. Çok ciddi ve kapasiteli bir takıma karşı oynadık. Ama biz stratejimizi uyguladık ve onları da 56 sayıda tuttuk. Müthiş savunma yaptık.” dedi.

Başarılı koç, ”Takımın son dönemlerde artan bir mücadele gücü ve çıkışı var. Bu sene zor şartlar altında başladık ama sezon ortasından itibaren de istediğimiz noktaya geldi. Telekom’un ligde ikinci senesi ve şimdi de Türkiye Kupası’nda yarı finale gördük. Kulüp adına, oyuncularım adına, bizim gelişmimiz adına çok önemli bir galibiyet.” ifadelerini kullandı.

Burak Gören, ”Biz dersimize iyi çalışıyoruz. Ligdeki herkes için bu geçerli. Burası zor bir lig. Karşıyaka oynaması en zor takım. Bizim için bu maçın birinci maddesi açık alanı vermemekti. İkinci olarak yaptıkları tam saha baskılara cevap verebildik. Böyle müthiş bir takımı yendiğimiz için de çok mutluyuz.” diyerek sözlerini noktaladı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi giriniz