Boston Celtics Drummond’a Göz Kırptı

0
43

NBA’de takasın son günü yaklaşırken Detroit Pistons’ın yıldız pivotu Andre Drummond’un talipleri arasına Boston Celtics’te katıldı.

Geçtiğimiz günlerde New Orleans Pelicans’a takas olan Cousins için de Sacramento Kings’e Drummond’ı öneren Pistons, genç yıldız için takasa açık görünüyor.

CLEVELAND CAVALIERS YENİ PİVOTUNU BULDU

Andre Drummond’ın sosyal medya hesaplarından Detroit Pistons ibarelerini kaldırması da dikkatlerden kaçmadı. Dikkat çekici bir diğer olay ise Celtics’in yıldız oyun kurucusu Isaiah Thomas’ın Twitter hesabından paylaştığı emojiyi, Drummond’ın retweetlemesi ve kısa bir süre içinde aynı emojiyi paylaşması oldu.

Pistons’a yakın kaynaklardan da paylaşılan son haberlere göre 23 yaşındaki pivotun takas dönemi bitene kadar takımda kalması pek olası görünmüyor.

https://twitter.com/Isaiah_Thomas/status/833849682656796673

[fav-module-7 module_7_type=”three_columns” category_id=”93″ hide_title=”show_title” posts_limit=”6″ custom_title=”Diğer NBA Haberleri” image_size=”370_277″ module_space=”” module_meta=”false” author_name=”1″ time_diff=”1″ post_date=”0″ post_time=”0″ post_view_count=”1″ post_comment_count=”1″ text_align=”” module_bg=”” module_padding=””]