Bogdan Bogdanovic: NBA Konusunda..

0
3065

Fenerbahçe’de kalması için sosyal medyadan kampanyalar düzenlenen Bogdan Bogdanovic, düzenlediği basketbol kampında açıklamalarda bulundu.

Son günlerde Fenerbahçe taraftarının aklındaki en önemli soru, “Bogdan Bogdanovic’in durumu ne olacak?” Sarı-Lacivertlilerin Sırp yıldızı kalıp kalmayacağı hakkında düzenlediği basketbol kampının açılışında konuştu.

“İstanbul’a geldiğimde..”

Bogdan Bogdanovic İstanbul’a geldiğinde buradan NBA’e gitmeyi düşündüğünü ifade ederken, “İstanbul’a geldiğimde aklımda buradan NBA’e gitmek vardı. Zirvedeyken bırak derler ama henüz karar vermedim. Gidip, gitmemem birçok faktöre bağlı. Partizan’dan ayrılığımda böyle gelişmişti” diye konuştu.

“Kararımı vermedim”

Yıldız oyuncu NBA’e gidip gitmeyeceği ile ilgili, “Fenerbahçe taraftarı akıl almaz. Benim için çok değerliler. Beni Sacramento’da istiyorlar. Ancak kararımı vermedim. Temmuz 1’e kadar herhangi bir pazarlığa girişemeyiz zaten” diye konuştu.

“Fenerbahçe’ye %300’ümü verdim”

Bogdanovic, “Fenerbahçe ile açık bir ilişkiye sahibiz. Kulüp için %300’ümü verdim. Eğer ayrılırsam şikayet edilecek hiçbir şey yok. Euroleague şampiyonu olduğumuz gece kendimi inanılmaz hissettim. Bu his için buraya gelmiştim” ifadelerinde bulundu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi giriniz