Anadolu Efes’ten Petar Naumoski’ye Büyük Onur

0
72

Anadolu Efes formasıyla 12 kupa kazanan efsane Petar Naumoski'nin 7 numaralı forması Olimpia Milano karşılaşmasıyla birlikte emekli edilecek.

Anadolu Efes, efsane isimlerini onurlandırmaya devam ediyor… Forma emekliliği uygulaması kapsamında Aydın Örs’ten sonra Lacivert-Beyazlıların formasını emekli edeceği isim Petar Naumoski olacak. Efsane oyuncunun 7 numaralı forması 9 Şubat’ta EA7 Olimpia Milano karşılaşması sonrasında Abdi İpekçi Spor Salonu’ndaki yerini alacak. Anadolu Efes Spor Kulübü Müzesi’ndeki Onur Köşesi’nde de Petar Naumoski ile ilgili bir bölüm oluşturulacak.

Anadolu Efes formasını 1992 yılından itibaren 6 sezon giyen Makedon oyuncu, bu süre içerisinde 12 kupa kazanırken, 1993 yılında da Avrupa Kulüpler Kupası’nda final oynayarak ikincilik kazandı.

[fav-module-7 module_7_type=”three_columns” hide_title=”show_title” posts_limit=”6″ custom_title=”Günün Diğer Haberleri” image_size=”370_277″ module_space=”” module_meta=”false” author_name=”1″ time_diff=”1″ post_date=”0″ post_time=”0″ post_view_count=”1″ post_comment_count=”1″ text_align=”” module_bg=”” module_padding=””]