Ali Koç’tan Ömer Onan’a: Salonda Asılı Olan Formanı İndireceğiz!

0
0

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi final serisi beşinci maçında Luigi Datome‘ye verilmeyen ambulans sonrası çıkan kriz Fenerbahçe‘de taşları yerinden oynattı.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve TBF üst yöneticisi Ömer Onan arasında sert bir tartışmanın yaşandığı iddia ediliyor. Sabah gazetesinde yer alan habere göre, Koç’un Onan’ı telefonla aradığı ve ”Salonda asılı olan formanı indireceğiz.” dediği iddia edildi.

Bu görüşmede Koç’un, Onan’a sert ifadeler kullandığı ve salona gelmemesini söylediği belirtildi. Bu esnada salonun kapısında olan Onan’ın, Koç ile yaptığı görüşme sonrası geri döndüğü ve maçı izlemediği öğrenildi.

Koç’un bu görüşmede Ömer Onan ile köprüleri attığı, “Salonda asılı olan formanı indireceğiz.” dediği de iddia edildi. Onan aktif basketbol kariyerini noktaladığında 7 numaralı forması Fenerbahçe yönetimi tarafından emekli edilmiş ve Ülker Salonu’na asılmıştı. Bu formanın yerine Ömer Onan gibi 7 numaralı formayı giyen ve geçtiğimiz günlerde basketbolu bıraktığını açıklayan kadın takımının kaptanı Birsel Vardarlı Demirmen’in formasının asılacağı öğrenildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi giriniz