Ali Koç: Fenerbahçe’nin Hedefi Tüm Kulvarlarda Şampiyon Olmaktır

0
0

Fenerbahçe Spor Kulübü‘nün resmi yayın organlarından Fenerbahçe Dergisi‘ne açıklamalarda bulunan başkan Ali Koç önemli mesajlar verdi.

Ali Koç, Fenerbahçe’nin hedefinin her zaman her kulvarda şampiyonluk olduğunun altını çizdi ve takıma güvendiğini belirtti.

Başkan Ali Koç’un açıklamaları şu şekilde:

”Geçtiğimiz sezona harika bir başlangıç yapan ancak talihsiz sakatlıklar nedeniyle hak ettiği kupalara ulaşamayan Fenerbahçe Beko, 2019-2020 sezonu için hazırlıklarına başladı. Beş oyuncusuyla FIBA 2019 Dünya Kupası’nda temsil edilme gururunu yaşayan ekibimiz, bu oyuncularından yoksun bir şekilde çalışmalarının ilk bölümünü sürdürüyor. Zeljko Obradovic ve öğrencilerinin hedefi, her zaman olduğu gibi mücadele ettikleri tüm kulvarlarda şampiyonluğa ulaşmak olacak. Takımımızın, 26 Eylül’de Gaziantep’te Anadolu Efes ile oynanacak Cumhurbaşkanlığı Kupası’nda mutlu sona ulaşarak yeni sezona güçlü bir şekilde başlayacağına ve sezon sonunda da Basketbol Süper Ligi’nde şampiyonluk ipini göğüsleyeceğine yürekten inanıyorum.

EuroLeague’de üst üste beş kez Final Four’da boy gösteren ekibimizin, yarattığı bu özel alışkanlığı sürdürerek bu yıl da Köln’de düzenlenecek 2020 Final Four’unda yer alması ve camiamıza ikinci EuroLeague şampiyonluğu sevincini yaşatarak ülke sporumuzun gururu olmayı sürdürmesi en büyük temennimizdir.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi giriniz