Ali Koç: Fenerbahçe Beko Sürdürülebilir Başarının En İyi Örneğidir

0
0

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç resmi yayın organlarından Fenerbahçe Dergisi‘nde önemli mesajlar verdi.

Başkan Koç, Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı’nın yaşadığı başarıların örnek teşkil ettiğini belirterek, Zeljko Obradovic ve öğrencilerine övgüler yağdırdı.

Ali Koç’un açıklamalarından satır başları şöyle:

”Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımımız, tarihin en iyi başlangıcını yaptığı bu sezonda aldığı sonuçlarla göğsümüzü kabartmaya ve bizleri gururlandırmaya devam ediyor. Sezona çok iyi başlayan koçumuz Zeljko Obradovic ve öğrencilerini başarılarından dolayı kutluyor ve onlara sonsuz teşekkürlerimi ifade ediyorum.

Camiamıza yaşattıkları, sürdürülebilir başarının en iyi örneğini teşkil etmektedir. Basketbol takımımızın başarılı yürüyüşünde onlara yol arkadaşlığı yapacak yeni iş ortağımız Beko oldu. Global iki markanın bu önemli işbirliğinin de her iki taraf için hayırlı olmasını diliyorum.

2018 yılının son üç aylık döneminde çeşitli markalarla sponsorluk anlaşmalarını imzalayarak kulübümüze önemli gelirler elde ettik. Görev süremizin ilk 6 ayında gerçekleştirdiğimiz bu sponsorluk anlaşmaları önümüzdeki dönemlerde artarak devam edecektir.

Fenerbahçemiz şu anda hak ettiği şekilde; futbol, basketbol, voleybol alanlarında en fazla sponsorluk gelirlerine sahip Türk takımı oldu.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi giriniz