Adatıp Sakarya Hafta Sonundaki İstanbul BBSK Maçına Çıkmayabilir

4
0

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi ekiplerinden Adatıp Sakarya BŞB Basketbol‘un hafta sonu oynanacak olan İstanbul BBSK maçına çıkmama ihtimali bulunuyor.

Düşme hattında oynanacak kritik maç öncesi önemli gelişmeler yaşanıyor.

Uzun süredir maddi sıkıntılarla sık sık gündeme gelen Adatıp Sakarya’da bir kaç haftadır takımın ligden çekilme ihtimali konuşulan bir durumdu. Ancak koç Ozan Bulkaz’ın çabalarıyla oyuncular idmansız da olsa maçlara çıkıyordu. Gün içinde yaşanan sıcak gelişmede ise artık Bulkaz’ın da sabrı kalmadı.

Tecrübeli koç, kulübün kaderine terk edilmesinden büyük rahatsızlık duyarken, kimsenin çıkıp bir açıklama yapmaması karşısında artık istifa etmeyi düşünmeye başladı ve bu yönde bir karar verdi.

Hafta sonu oynanacak İstanbul BBSK maçına yaşanan bu gelişmelerden sonra ne koç Bulkaz ne de oyuncuların çıkma ihtimali bulunmuyor.

Sakarya’da herhangi bir yetkilinin kriz sürecinde nasıl bir tutum sergileyeceği ve hafta sonuna kadar bir müdahalede bulunup bulunmayacağı şu an için soru işareti.

4 YORUMLAR

  1. YEMEDİK İÇMEDİK BİNBİR GÜÇLÜKLE YURT DIŞINDA ÇOCUKLARIMIZI OKUTTUK YABANCI ÜLKELERİN VATANDAŞI OLMASI İÇİN İMKANLARI VARKEN ELİMİZİN TERSİ İLE İTTİK ÜLKEMİZE HİZMET ETMEK İÇİN GELDİLER KARŞILIĞINDA KENDİ VATANIMIZDA İKİNCİ SINIF VATANDAŞ MUAMELESİ GÖRDÜLER KULÜPLER MAAŞLARI ÖDEMİYOR NE MORAL KALDI NE İSTEK İÇİ BOŞ VAATDEN BAŞKA BİRŞEY VERİLMİYOR CAN BAŞLA KENDİ İMKANLARI İLE ANTREMAN YAPIP TAKIM DÜŞMESİN SAKATLANMA PAHASINA MAÇA GELİYORLAR 51 İLİN YAPTIĞI İHRACATI YAPAN SAKARYA VE ÜLKEMİZDEKİ SPORUN GERÇEKLERİ ÇOK ACI VERİCİ GELİŞMİŞLİK SPORDA,SANATDA VE BİLİMDE BAŞARI İLE ÖLÇÜLÜR..YAZIK ÇOCUKLARIMIZA EMEKLERİMİZE

  2. İBB de durum aynı onlarda iki aydan beri paralarını alamıyorlar sallayıp duruyorlar yakında isyan başlar demedi demeyin ha belki ikisinde çıkmaz maça

  3. acı ama gerçek gerçekleri konuşmaktan korkmayanlara selam olsun
    TBF ödenmeyen sporcu maaşları ile ilgili özellikle TC vatandaşları için kulüplere ağır yaptırımlar getirmeli her önüne gelen takım kurmamalı kuramamalı üzüntü verici koskoca 82 milyonluk ülkede herşey yarım yamalak olduğu için hiçbirşeyde başarı yok deveye sormuşlar neren doğru diye nereye baksak eksik korede birşeyi değiştirmek isterseniz 2 yıl tartışılır eğer sisteme uygun bulunursa yeni siteme geçmek için 5 yıl alt yapısı hazırlanır bizde biri çıkar karar verir herşey oldu bittiye getirilir sonuç yine hüsran doğduğumdan beri bu ülkede sporcu yetişmiyor ters giden birşeyler var ne zaman fark edeceksiniz KRAL ÇIPLAK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Lütfen isminizi giriniz